فیلتر و جستجو

لیست پروژه های ساختمانی

هتل فروشی نوساز در مرکز تهران

آماده فروش

موقعیت مکانی این هتل در خیابان مفتح جنوبی و در مرکز شهر تهران واقع شده است که همین امر عاملی بر جذب هرچه بیشتر توریست و مسافرین داخلی است.

ویلا لاکچری در شمال کشور

آماده فروش

۱۸ هزار متر مربع. زیر بنا ۵۵۰ در مجموع تریبلکس ۱۱۰۰ متر بنا. استفاده از مرغوب ترین کالا ها و مصالح ساختمانی منطبق بر اصول مهندسی. برای هر چراغ روشنایی یک کابل برق جدا رفته نه رشته های سیم برق. دور تا دور دیوار و بالای دیوار دزدگیر.

املاک صنعتی و زمین‌ برای باغ ویلایی

آماده فروش

در ۲۰ کیلومتری تهران.با تهران ۲۵ دقیقه فاصله دارد. مسیر اصلی از اتوبان تهران ساوه.محلی مناسب جهت باغ تالار و همچنین مشاغل صنعتی یا حتی کشاورزی نیز میباشد.

واحدهای ساختمان اداری آموزشی الف

در حال ساخت

لوكس ترین ساختمان پردیس، طراحی توسط معمار سال ایران. کاربری سایر آموزشی مشروط پانزده درصد تجاری (امکان تغییر کاربری برخی واحدها هنگام تحویل). طراحی واحدها به صورت فلت و امکان پارتیشن بندی و تامین گرمایش و سرمایش هر پارتیشن به وسیله داکت اسپلیت.

واحدهای لوکس تجاری در قم

آماده فروش

موقعیتی استثنائی در شهر مقدس قم. واگذاری واحدهای تجاری لوکس، آماده تحویل بصورت یکجا، زیر قیمت کارشناسی. 630 متر تجاری. شامل هفت سند تفکیک شده در سه طبقه.

برج های مسکونی مهرگان

آماده فروش

این برج ها در زمینی به مساحت زمین طبق سند 3389 متر مربع ولی افزایش زمین و اصلاح زمین خواهیم داشت. اعیانی حدود 6800 متر مربع، مفید حدود 4560 مترمربع.

برج های دوقلو کیش

آماده فروش

مجموعه شامل دو برج A و B می باشد. هر برج در ۲۲ طبقه و دارای ۳ بال است و در زمینی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع که ۱۲ هزار متر مربع آن به فضاهای سبز اختصاص دارد، احداث شده. این مجموعه در جنوب شرقی جزیره قرار دارد و نزدیک ترین سازه به دریا می باشد.