لوگوی زومیلا
صفحه اصلی پنل مشاورین ویلا شمال وبلاگ زومیلا درباره ما

خرید و فروش آپارتمان در خیابان زرینی ملایر

آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان زرینی ملایر

زرینی
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 9,000,000,000 تومان

قیمت هر متر: 60,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124083

کد دفتری:

آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان زرینی ملایر

آپارتمان 115 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر

زرینی
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 6,325,000,000 تومان

قیمت هر متر: 55,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124082

کد دفتری:

آپارتمان 115 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر

آپارتمان 90 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر

زرینی
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 4,320,000,000 تومان

قیمت هر متر: 48,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124081

کد دفتری:

آپارتمان 90 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر

استفاده از مطالب وبسایت زومیلا فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به زومیلا می‌باشد.