پورتال مرکزی تبلیغات املاک و مستغلات زومیلا


درباره ی ما


زومیلا سامانۀ خریدوفروش املاک در سراسر ایران است. وب‌سایت زومیلا در سال 1396 فعالیت جدی خود را شروع کرده است. این نرم‌افزار درواقع یک پورتال سراسری جستجوی ملک در ایران می‌باشد که جهت استفاده تمامی آژانس‌های املاک سراسر کشور طراحی گرديده است که امکان درج آگهی املاک، جستجوی املاک و مديريت فایل‌های املاک اعم از خرید آپارتمان، فروش خانه، اجاره ويلا، فروش آپارتمان، رهن آپارتمان و سایر مستغلات برای فروش، رهن و اجاره را می‌دهد. آژانس‌های املاک و مشاورین املاک می‌توانند از نرم‌افزار زومیلا جهت مديريت فایل‌های املاک خود استفاده نموده و یا با کليک بر روی گزينه انتشار، آگهی خود را در معرض ديد تمامی جويندگان ملک برای خريد ملک يا اجاره ملک در سراسر کشور قرار دهند. بدین ترتیب زومیلا پلی ارتباطی ميان جويندگان ملک و آژانس‌ها و مشاورین املاک خواهد بود.

نحوه کار با زومیلا


هنگامیکه وارد سایت زومیلا می شوید :
  1. اگر در جستجوی ملک هستید، می‌توانید با انتخاب استان و شهر و محله خود و همچنین انتخاب نوع معامله که شامل گزینه خرید و اجاره است به دنبال ملک دلخواه خود در سراسر کشور بگردید

  2. اگر آژانس املاک یا مشاور املاک هستید باید از منوی بالای سایت به قسمت "ثبت‌نام آژانس" بروید پنل آژانس خود را ثبت کنید. بعد از تائید ثبت‌نام، می‌توانید فایل‌های خریدوفروش املاک خود را در پنل درج نمایید و انتشار دهید تا آگهی‌هایتان به نمایش عمومی در سایت دربیاید.

خدمات زومیلا


  • ارائه "پنل مدیریت آگهی املاک " توسط مشاورین و آژانس املاک
  • بررسی جزییات کامل ملک بدون صرف وقت در بنگاه‌های متعدد در سطح شهر
  • ثبت آسان آگهی برای مشاورین املاک توسط پیگیری‌های تیم پشتیبانی زومیلا

هدف و چشم‌انداز زومیلا


خرید خانه به‌عنوان یکی از تصمیمات بزرگ زندگی هر شخص و همچنین سرمایه‌ای حیاتی، نیاز به وقت و زمان زیادی برای جستجوی خانه‌دارد که این روزها با توجه به اوضاع رکود بازار مسکن و همچنین شلوغی خیابان‌ها برای رسیدن به بنگاه، خسته‌کننده است و تلاش زومیلا بر این است که بتواند با صرف وقت کمتری رؤیای شیرین خانه‌دار شدن برای خریداران را انجام‌شدنی کند و از طرفی سروسامانی به فایل‌های دست‌نویس مشاورین املاک دهد و شانس کیفیت بیشتر در معاملات املاک را از طریق نمایش سراسری آگهی املاک بیشتر کند.

تماس با زومیلا


شماره های پشتیبانی شرکت زومیلا

(081) - 3825 - 0305

قوانین و مقررات