لوگوی زومیلا
صفحه اصلی پنل مشاورین ویلا شمال وبلاگ زومیلا درباره ما

خرید و فروش آپارتمان در ملایر

آپارتمان 100 متری دو خوابه در خیابان سعدی ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 4,200,000,000 تومان

قیمت هر متر: 42,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 125182

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 85 متری یک خوابه در نامیله ملایر

انباری

قیمت کل: 1,300,000,000 تومان

قیمت هر متر: 15,290,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 125181

کد دفتری:

آپارتمان 85 متری یک خوابه در نامیله ملایر
آپارتمان 85 متری یک خوابه در نامیله ملایر
آپارتمان 85 متری یک خوابه در نامیله ملایر

آپارتمان 56 متری یک خوابه در ملایر

آسانسور
انباری

قیمت کل: 1,200,000,000 تومان

قیمت هر متر: 21,420,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 125179

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 110 متری دو خوابه در شقایق ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,695,000,000 تومان

قیمت هر متر: 24,500,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 125080

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 98 متری دو خوابه در میدان قائم ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 1,960,000,000 تومان

قیمت هر متر: 20,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 125079

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 59 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر

پارکینگ
انباری

قیمت کل: 1,375,000,000 تومان

قیمت هر متر: 23,300,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 125078

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 162 متری در بلوار جانبازان ملایر

پارکینگ
آسانسور

قیمت کل: 4,374,000,000 تومان

قیمت هر متر: 27,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124965

کد دفتری:

آپارتمان 162 متری در بلوار جانبازان ملایر
آپارتمان 162 متری در بلوار جانبازان ملایر
آپارتمان 162 متری در بلوار جانبازان ملایر
آپارتمان 162 متری در بلوار جانبازان ملایر
آپارتمان 162 متری در بلوار جانبازان ملایر

آپارتمان 93 متری دو خوابه در ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,976,000,000 تومان

قیمت هر متر: 32,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124964

کد دفتری:

آپارتمان 93 متری دو خوابه در ملایر
آپارتمان 93 متری دو خوابه در ملایر
آپارتمان 93 متری دو خوابه در ملایر
آپارتمان 93 متری دو خوابه در ملایر

آپارتمان 115 متری دو خوابه در میدان قائم ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,680,000,000 تومان

قیمت هر متر: 32,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124963

کد دفتری:

آپارتمان 115 متری دو خوابه در میدان قائم ملایر
آپارتمان 115 متری دو خوابه در میدان قائم ملایر
آپارتمان 115 متری دو خوابه در میدان قائم ملایر
آپارتمان 115 متری دو خوابه در میدان قائم ملایر

آپارتمان 120 متری دو خوابه در ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,360,000,000 تومان

قیمت هر متر: 28,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124960

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 84 متری دو خوابه در بلوار نیروی انتظامی ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 1,554,000,000 تومان

قیمت هر متر: 18,500,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124959

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 80 متری دو خوابه در فرهنگیان ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 1,600,000,000 تومان

قیمت هر متر: 20,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124958

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 71 متری دو خوابه در بلوار جانبازان ملایر

پارکینگ
انباری

قیمت کل: 1,800,000,000 تومان

قیمت هر متر: 25,350,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124957

کد دفتری:

آپارتمان 71 متری دو خوابه در بلوار جانبازان ملایر
آپارتمان 71 متری دو خوابه در بلوار جانبازان ملایر
آپارتمان 71 متری دو خوابه در بلوار جانبازان ملایر
آپارتمان 71 متری دو خوابه در بلوار جانبازان ملایر
آپارتمان 71 متری دو خوابه در بلوار جانبازان ملایر

آپارتمان 80 متری دو خوابه در بلوار شهید بیات ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,160,000,000 تومان

قیمت هر متر: 27,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124956

کد دفتری:

آپارتمان 80 متری دو خوابه در بلوار شهید بیات ملایر
آپارتمان 80 متری دو خوابه در بلوار شهید بیات ملایر
آپارتمان 80 متری دو خوابه در بلوار شهید بیات ملایر
آپارتمان 80 متری دو خوابه در بلوار شهید بیات ملایر
آپارتمان 80 متری دو خوابه در بلوار شهید بیات ملایر

آپارتمان 60 متری دو خوابه در میدان سرو ملایر

پارکینگ
انباری

قیمت کل: 1,330,000,000 تومان

قیمت هر متر: 22,160,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124955

کد دفتری:

آپارتمان 60 متری دو خوابه در میدان سرو ملایر
آپارتمان 60 متری دو خوابه در میدان سرو ملایر
آپارتمان 60 متری دو خوابه در میدان سرو ملایر
آپارتمان 60 متری دو خوابه در میدان سرو ملایر
آپارتمان 60 متری دو خوابه در میدان سرو ملایر
آپارتمان 60 متری دو خوابه در میدان سرو ملایر

آپارتمان 153 متری سه خوابه در خیابان ایمان ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,825,000,000 تومان

قیمت هر متر: 25,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124954

کد دفتری:

آپارتمان 153 متری سه خوابه در خیابان ایمان ملایر
آپارتمان 153 متری سه خوابه در خیابان ایمان ملایر
آپارتمان 153 متری سه خوابه در خیابان ایمان ملایر
آپارتمان 153 متری سه خوابه در خیابان ایمان ملایر
آپارتمان 153 متری سه خوابه در خیابان ایمان ملایر
آپارتمان 153 متری سه خوابه در خیابان ایمان ملایر
آپارتمان 153 متری سه خوابه در خیابان ایمان ملایر
آپارتمان 153 متری سه خوابه در خیابان ایمان ملایر

آپارتمان 132 متری سه خوابه در کوی رسالت ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,300,000,000 تومان

قیمت هر متر: 25,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124953

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 100 متری دو خوابه در خیابان ورزش ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,500,000,000 تومان

قیمت هر متر: 25,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124952

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 104 متری دو خوابه در خیابان خلبان ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,432,000,000 تومان

قیمت هر متر: 33,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124951

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 104 متری دو خوابه در خیابان خلبان ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,432,000,000 تومان

قیمت هر متر: 33,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124797

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 93 متری دو خوابه در خیابان امیرکبیر ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,790,000,000 تومان

قیمت هر متر: 30,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124794

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 108 متری دو خوابه در خیابان برق ملایر با وام

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,240,000,000 تومان

قیمت هر متر: 30,000,000 تومان

وام: 150,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124793

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 89 متری دو خوابه در میدان سرو ملایر

طبقه اول
ساختمان سه طبقه
پارکینگ
انباری

قیمت کل: 2,070,000,000 تومان

قیمت هر متر: 23,250,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124792

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 132 متری دو خوابه در میدان سرو ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,300,000,000 تومان

قیمت هر متر: 25,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124791

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 115 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر

طبقه اول
ساختمان چهار طبقه
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,000,000,000 تومان

قیمت هر متر: 26,080,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124790

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 83 متری دو خوابه در ملایر

پارک سیفیه
طبقه سوم
ساختمان سه طبقه
پارکینگ
انباری
بالکن

قیمت کل: 1,850,000,000 تومان

قیمت هر متر: 22,280,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124556

کد دفتری:

آپارتمان 83 متری دو خوابه در ملایر
آپارتمان 83 متری دو خوابه در ملایر
آپارتمان 83 متری دو خوابه در ملایر
آپارتمان 83 متری دو خوابه در ملایر
آپارتمان 83 متری دو خوابه در ملایر

آپارتمان 128 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر

همکف
ساختمان پنج طبقه
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 5,760,000,000 تومان

قیمت هر متر: 45,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124555

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 108 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر

خ پیوند
طبقه چهارم
ساختمان پنج طبقه
پارکینگ
آسانسور

قیمت کل: 2,808,000,000 تومان

قیمت هر متر: 26,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124554

کد دفتری:

آپارتمان 108 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر
آپارتمان 108 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر
آپارتمان 108 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر
آپارتمان 108 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر
آپارتمان 108 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر
آپارتمان 108 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر
آپارتمان 108 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر

آپارتمان 83 متری دو خوابه در مسکن مهر ملایر با وام

مسکن مهر زاگرس
طبقه اول
ساختمان هفت طبقه
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 1,200,000,000 تومان

قیمت هر متر: 14,450,000 تومان

وام: 20,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124552

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 101 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر

طبقه چهارم
ساختمان چهار طبقه
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,370,000,000 تومان

قیمت هر متر: 23,460,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124551

کد دفتری:

آپارتمان 101 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر
آپارتمان 101 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر

آپارتمان 55 متری یک خوابه در میدان سرو ملایر

طبقه دوم
دو واحدی
ساختمان چهار طبقه
پارکینگ
انباری

قیمت کل: 1,250,000,000 تومان

قیمت هر متر: 22,720,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124369

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 96 متری دو خوابه در میدان میلاد ملایر

میلاد
طبقه ششم
ساختمان شش طبقه
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,500,000,000 تومان

قیمت هر متر: 26,040,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124238

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 100 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر

رجایی
طبقه اول
ساختمان دو طبقه
پارکینگ
آسانسور

قیمت کل: 2,900,000,000 تومان

قیمت هر متر: 29,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124237

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 65 متری یک خوابه در میدان سرو ملایر

سرو
طبقه سوم
پارکینگ
انباری

قیمت کل: 1,300,000,000 تومان

قیمت هر متر: 20,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124236

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 101 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر

جهاد
طبقه چهارم
بیش تر از هشت واحد
ساختمان چهار طبقه
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,370,000,000 تومان

قیمت هر متر: 23,460,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124235

کد دفتری:

آپارتمان 101 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر
آپارتمان 101 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر
آپارتمان 101 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر
آپارتمان 101 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر

آپارتمان 67 متری دو خوابه در خیابان برق ملایر

خیابان برق
پارکینگ

قیمت کل: 1,340,000,000 تومان

قیمت هر متر: 20,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124224

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 111 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر

همدان
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 4,270,000,000 تومان

قیمت هر متر: 38,460,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124198

کد دفتری:

آپارتمان 111 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر
آپارتمان 111 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر
آپارتمان 111 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر
آپارتمان 111 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر
آپارتمان 111 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر
آپارتمان 111 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر
آپارتمان 111 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر

آپارتمان 73 متری دو خوابه در بلوار پارک ملایر

خیابان پارک
پارکینگ
انباری

قیمت کل: 2,336,000,000 تومان

قیمت هر متر: 32,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124197

کد دفتری:

آپارتمان 73 متری دو خوابه در بلوار پارک ملایر

آپارتمان 110 متری دو خوابه در میدان زندیه ملایر

زندیه
پارکینگ

قیمت کل: 3,150,000,000 تومان

قیمت هر متر: 28,630,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124144

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 111 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر

همدان
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 4,270,000,000 تومان

قیمت هر متر: 38,460,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124143

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 96 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر

رجایی
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 4,300,000,000 تومان

قیمت هر متر: 44,790,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124085

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان خلبان ملایر

خلبان
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 7,500,000,000 تومان

قیمت هر متر: 50,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124084

کد دفتری:

آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان خلبان ملایر
آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان خلبان ملایر
آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان خلبان ملایر
آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان خلبان ملایر
آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان خلبان ملایر
آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان خلبان ملایر
آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان خلبان ملایر
آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان خلبان ملایر

آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان زرینی ملایر

زرینی
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 9,000,000,000 تومان

قیمت هر متر: 60,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124083

کد دفتری:

آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان زرینی ملایر
آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان زرینی ملایر
آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان زرینی ملایر
آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان زرینی ملایر
آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان زرینی ملایر

آپارتمان 115 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر

زرینی
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 6,325,000,000 تومان

قیمت هر متر: 55,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124082

کد دفتری:

آپارتمان 115 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر
آپارتمان 115 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر
آپارتمان 115 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر
آپارتمان 115 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر
آپارتمان 115 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر

آپارتمان 90 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر

زرینی
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 4,320,000,000 تومان

قیمت هر متر: 48,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124081

کد دفتری:

آپارتمان 90 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر
آپارتمان 90 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر
آپارتمان 90 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر
آپارتمان 90 متری دو خوابه در خیابان زرینی ملایر

آپارتمان 84 متری دو خوابه در بلوار مطهری ملایر

مطهری
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,276,000,000 تومان

قیمت هر متر: 39,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124080

کد دفتری:

آپارتمان 84 متری دو خوابه در بلوار مطهری ملایر
آپارتمان 84 متری دو خوابه در بلوار مطهری ملایر
آپارتمان 84 متری دو خوابه در بلوار مطهری ملایر
آپارتمان 84 متری دو خوابه در بلوار مطهری ملایر
آپارتمان 84 متری دو خوابه در بلوار مطهری ملایر

آپارتمان 97 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر

رجایی
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,298,000,000 تومان

قیمت هر متر: 34,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 124079

کد دفتری:

آپارتمان 97 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر
آپارتمان 97 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر
آپارتمان 97 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر
آپارتمان 97 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر
آپارتمان 97 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر
آپارتمان 97 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر
آپارتمان 97 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر
آپارتمان 97 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر
آپارتمان 97 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر

آپارتمان 120 متری دو خوابه در بلوار نبوت ملایر

نبوت
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,600,000,000 تومان

قیمت هر متر: 30,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 123919

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 140 متری سه خوابه در خیابان امیرکبیر ملایر

امیرکبیر
پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 4,340,000,000 تومان

قیمت هر متر: 31,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 123918

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 79 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر

خیابان همدان
پارکینگ
انباری

قیمت کل: 1,820,000,000 تومان

قیمت هر متر: 23,030,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 123917

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

استفاده از مطالب وبسایت زومیلا فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به زومیلا می‌باشد.