لوگوی زومیلا
صفحه اصلی پنل مشاورین ویلا شمال وبلاگ زومیلا درباره ما

خرید و فروش ملک در ملایر

آپارتمان 120 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر

قیمت کل: 8,760,000,000 تومان

قیمت هر متر: 73,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 143523

کد دفتری:

آپارتمان 120 متری دو خوابه در خیابان شهید رجایی ملایر

آپارتمان 143 متری سه خوابه در خیابان سعدی ملایر

قیمت کل: 5,850,000,000 تومان

قیمت هر متر: 40,900,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 143522

کد دفتری:

آپارتمان 143 متری سه خوابه در خیابان سعدی ملایر

آپارتمان 78 متری دو خوابه در بلوار قائم مقام ملایر

پارکینگ
انباری

قیمت کل: 2,500,000,000 تومان

قیمت هر متر: 32,050,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 143521

کد دفتری:

آپارتمان 78 متری دو خوابه در بلوار قائم مقام ملایر

آپارتمان 105 متری دو خوابه در باغ بنفشه ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 4,490,000,000 تومان

قیمت هر متر: 42,760,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 143520

کد دفتری:

آپارتمان 105 متری دو خوابه در باغ بنفشه ملایر

آپارتمان 93 متری دو خوابه در بلوار قائم مقام ملایر

پارکینگ
انباری

قیمت کل: 3,155,000,000 تومان

قیمت هر متر: 33,920,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 143519

کد دفتری:

آپارتمان 93 متری دو خوابه در بلوار قائم مقام ملایر

آپارتمان 120 متری دو خوابه در خیابان سعدی ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 5,460,000,000 تومان

قیمت هر متر: 45,500,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 143518

کد دفتری:

آپارتمان 120 متری دو خوابه در خیابان سعدی ملایر

ویلا 140 متری در خیابان ملکی ملایر

قیمت کل: 6,500,000,000 تومان

قیمت هر متر: 46,420,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 141144

کد دفتری:

ویلا 140 متری در خیابان ملکی ملایر

آپارتمان 86 متری دو خوابه در جاده بروجرد ملایر

پارکینگ
انباری

قیمت کل: 2,150,000,000 تومان

قیمت هر متر: 25,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 140822

کد دفتری:

آپارتمان 86 متری دو خوابه در جاده بروجرد ملایر

ویلا 120 متری یک خوابه در خیابان ایمان ملایر

قیمت کل: 4,800,000,000 تومان

قیمت هر متر: 40,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 140821

کد دفتری:

ویلا 120 متری یک خوابه در خیابان ایمان ملایر

آپارتمان 117 متری دو خوابه در میدان زندیه ملایر

قیمت کل: 3,860,000,000 تومان

قیمت هر متر: 32,990,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 140820

کد دفتری:

آپارتمان 117 متری دو خوابه در میدان زندیه ملایر

آپارتمان 135 متری سه خوابه در میدان جهاد ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 4,522,000,000 تومان

قیمت هر متر: 33,490,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 140819

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

تجاری 18 متری در خیابان همدان ملایر

قیمت کل: 3,800,000,000 تومان

قیمت هر متر: 211,110,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 140818

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 132 متری سه خوابه در خیابان سعدی ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 6,600,000,000 تومان

قیمت هر متر: 50,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 140817

کد دفتری:

آپارتمان 132 متری سه خوابه در خیابان سعدی ملایر

آپارتمان 101 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر

آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,131,000,000 تومان

قیمت هر متر: 31,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 140378

کد دفتری:

آپارتمان 101 متری دو خوابه در خیابان همدان ملایر

آپارتمان 152 متری سه خوابه در کوی پلیس ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 6,080,000,000 تومان

قیمت هر متر: 40,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 140377

کد دفتری:

آپارتمان 152 متری سه خوابه در کوی پلیس ملایر

آپارتمان 81 متری دو خوابه در شهید فراهانی ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,754,000,000 تومان

قیمت هر متر: 34,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 140376

کد دفتری:

آپارتمان 81 متری دو خوابه در شهید فراهانی ملایر

آپارتمان 127 متری دو خوابه در خیابان باباطاهر ملایر

قیمت کل: 5,600,000,000 تومان

قیمت هر متر: 44,090,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 140374

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 80 متری دو خوابه در خیابان اراک ملایر

پارکینگ
انباری

قیمت کل: 2,400,000,000 تومان

قیمت هر متر: 30,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 140373

کد دفتری:

آپارتمان 80 متری دو خوابه در خیابان اراک ملایر

آپارتمان 90 متری دو خوابه در خیابان امیرکبیر ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 4,140,000,000 تومان

قیمت هر متر: 46,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 139671

کد دفتری:

آپارتمان 90 متری دو خوابه در خیابان امیرکبیر ملایر

ویلا 210 متری سه خوابه در ملایر

قیمت کل: 7,500,000,000 تومان

قیمت هر متر: 35,710,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 139670

کد دفتری:

ویلا 210 متری سه خوابه در ملایر

آپارتمان 119 متری دو خوابه در میدان قائم ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 5,330,000,000 تومان

قیمت هر متر: 44,780,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 139669

کد دفتری:

آپارتمان 119 متری دو خوابه در میدان قائم ملایر

آپارتمان 180 متری سه خوابه در ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 9,600,000,000 تومان

قیمت هر متر: 53,330,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 139667

کد دفتری:

آپارتمان 180 متری سه خوابه در ملایر

آپارتمان 90 متری دو خوابه در خیابان سعدی ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,600,000,000 تومان

قیمت هر متر: 40,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 139657

کد دفتری:

آپارتمان 90 متری دو خوابه در خیابان سعدی ملایر

آپارتمان 143 متری دو خوابه در خیابان سعدی ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 675,000,000 تومان

قیمت هر متر: 4,720,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 139636

کد دفتری:

آپارتمان 143 متری دو خوابه در خیابان سعدی ملایر

آپارتمان 120 متری دو خوابه در بلوار ولیعصر ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,960,000,000 تومان

قیمت هر متر: 33,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 139390

کد دفتری:

آپارتمان 120 متری دو خوابه در بلوار ولیعصر ملایر

آپارتمان 58 متری یک خوابه در بلوار قائم مقام ملایر

پارکینگ
انباری

قیمت کل: 1,650,000,000 تومان

قیمت هر متر: 28,440,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 139389

کد دفتری:

آپارتمان 58 متری یک خوابه در بلوار قائم مقام ملایر

آپارتمان 93 متری دو خوابه در ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 1,330,000,000 تومان

قیمت هر متر: 14,300,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 127392

کد دفتری:

آپارتمان 93 متری دو خوابه در ملایر

آپارتمان 100 متری دو خوابه در میدان سرو ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,700,000,000 تومان

قیمت هر متر: 27,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 127391

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 80 متری دو خوابه در 18متری سپاه ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,560,000,000 تومان

قیمت هر متر: 32,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 127390

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 176 متری سه خوابه در خیابان شهدا ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 5,500,000,000 تومان

قیمت هر متر: 31,250,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 127389

کد دفتری:

آپارتمان 176 متری سه خوابه در خیابان شهدا ملایر

آپارتمان 55 متری یک خوابه در ملایر

پارکینگ

قیمت کل: 1,237,000,000 تومان

قیمت هر متر: 22,490,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 127388

کد دفتری:

آپارتمان 55 متری یک خوابه در ملایر

آپارتمان 66 متری دو خوابه در ملایر

پارکینگ
انباری

قیمت کل: 1,420,000,000 تومان

قیمت هر متر: 21,510,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 127387

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 88 متری دو خوابه در بلوار مرزداران ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,420,000,000 تومان

قیمت هر متر: 27,500,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 127385

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 80 متری دو خوابه در میدان سرو ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 1,520,000,000 تومان

قیمت هر متر: 19,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 127384

کد دفتری:

آپارتمان 80 متری دو خوابه در میدان سرو ملایر

زمین 228 متری در فرهنگیان ملایر

قیمت کل: 25,000,000,000 تومان

قیمت هر متر: 109,640,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 127382

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 65 متری یک خوابه در میدان جهاد ملایر

پارکینگ
انباری

قیمت کل: 1,527,500,000 تومان

قیمت هر متر: 23,500,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 127380

کد دفتری:

آپارتمان 65 متری یک خوابه در میدان جهاد ملایر

آپارتمان 155 متری سه خوابه در میدان قائم ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 4,650,000,000 تومان

قیمت هر متر: 30,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126993

کد دفتری:

آپارتمان 155 متری سه خوابه در میدان قائم ملایر

آپارتمان 112 متری دو خوابه در 18متری سپاه ملایر

پارکینگ
انباری

قیمت کل: 2,912,000,000 تومان

قیمت هر متر: 26,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126992

کد دفتری:

آپارتمان 112 متری دو خوابه در 18متری سپاه ملایر

آپارتمان 145 متری سه خوابه در خیابان رنجبر ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 4,640,000,000 تومان

قیمت هر متر: 32,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126991

کد دفتری:

آپارتمان 145 متری سه خوابه در خیابان رنجبر ملایر

آپارتمان 162 متری سه خوابه در خیابان هوشنگ حاتمی ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری
بالکن

قیمت کل: 5,346,000,000 تومان

قیمت هر متر: 33,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126990

کد دفتری:

آپارتمان 162 متری سه خوابه در خیابان هوشنگ حاتمی ملایر

آپارتمان 95 متری دو خوابه در خیابان هوشنگ حاتمی ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری
بالکن

قیمت کل: 3,135,000,000 تومان

قیمت هر متر: 33,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126989

کد دفتری:

آپارتمان 95 متری دو خوابه در خیابان هوشنگ حاتمی ملایر

آپارتمان 85 متری دو خوابه در خیابان هوشنگ حاتمی ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری
بالکن

قیمت کل: 2,805,000,000 تومان

قیمت هر متر: 33,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126988

کد دفتری:

آپارتمان 85 متری دو خوابه در خیابان هوشنگ حاتمی ملایر

آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان سعدی ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری
بالکن

قیمت کل: 6,000,000,000 تومان

قیمت هر متر: 40,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126987

کد دفتری:

آپارتمان 150 متری سه خوابه در خیابان سعدی ملایر

آپارتمان 74 متری دو خوابه در خیابان سعدی ملایر

پارکینگ
انباری

قیمت کل: 1,813,000,000 تومان

قیمت هر متر: 24,500,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126986

کد دفتری:

لوگوی زومیلا

آپارتمان 74 متری یک خوابه در خیابان سعدی ملایر

آسانسور
انباری
بالکن

قیمت کل: 2,150,000,000 تومان

قیمت هر متر: 29,050,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126985

کد دفتری:

آپارتمان 74 متری یک خوابه در خیابان سعدی ملایر

آپارتمان 186 متری سه خوابه در خیابان سعدی ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری
بالکن

قیمت کل: 8,184,000,000 تومان

قیمت هر متر: 44,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126984

کد دفتری:

آپارتمان 186 متری سه خوابه در خیابان سعدی ملایر

آپارتمان 90 متری دو خوابه در ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 2,340,000,000 تومان

قیمت هر متر: 26,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126921

کد دفتری:

آپارتمان 90 متری دو خوابه در ملایر

آپارتمان 86 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر

انباری
بالکن

قیمت کل: 1,806,000,000 تومان

قیمت هر متر: 21,000,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126920

کد دفتری:

آپارتمان 86 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر

آپارتمان 140 متری دو خوابه در ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 3,850,000,000 تومان

قیمت هر متر: 27,500,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126845

کد دفتری:

آپارتمان 140 متری دو خوابه در ملایر

آپارتمان 73 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر

پارکینگ
آسانسور
انباری

قیمت کل: 1,788,000,000 تومان

قیمت هر متر: 24,490,000 تومان

مشاور: علی رضا مهتدی

موبایل: 09373086330

آژانس: دپارتمان املاک راشا

کد آگهی: 126844

کد دفتری:

آپارتمان 73 متری دو خوابه در میدان جهاد ملایر

استفاده از مطالب وبسایت زومیلا فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به زومیلا می‌باشد.