آژانس گروه مشاورین املاک ملکینو Logo
آپارتمان 100 متری دو خوابه در خیابان قیام اراک

آپارتمان 100 متری دو خوابه در خیابان قیام اراک

پارکینگ آسانسور انباری

ودیعه: 200,000,000 تومان

اجاره: 20,000,000 تومان

مشاور: آقای زمانی

موبایل: 09352669132

کد آگهی: 145321

کد دفتری:

آپارتمان 102 متری دو خوابه در جنت اراک

آپارتمان 102 متری دو خوابه در جنت اراک

پارکینگ آسانسور انباری

قیمت کل: 18,500,000,000 تومان

قیمت هر متر: 181,370,000 تومان

مشاور: آقای زمانی

موبایل: 09352669132

کد آگهی: 145320

کد دفتری:

آپارتمان 170 متری سه خوابه در خیابان آیت الله غفاری اراک

اراک خیابان آیت الله غفاری

پارکینگ آسانسور انباری

قیمت کل: 10,200,000,000 تومان

قیمت هر متر: 60,000,000 تومان

مشاور: آقای زمانی

موبایل: 09352669132

کد آگهی: 132328

کد دفتری:

آپارتمان 169 متری سه خوابه در خیابان بهبهانی اراک

خیابان دکتر حسابی

پارکینگ آسانسور انباری

قیمت کل: 12,800,000,000 تومان

قیمت هر متر: 75,730,000 تومان

مشاور: آقای زمانی

موبایل: 09352669132

کد آگهی: 132323

کد دفتری: