بهترین آژانس املاک در پرند | املاک منزلی

بهترین آژانس املاک در پرند

امروزه شرایط اقتصادی طوری شده که خیلی از افراد نمی‌توانند داخل خود شهر تهران خانه بخرند. حتی برای عده‌ای اجاره خانه هم در مناطق ۲۲گانه تهران مقدور نیست. به همین خاطر این جمعیت به سمت مناطق و شهرک‌های اطراف تهران می‌روند تا بتوانند با قیمت پایین‌تر و مناسب‌تری صاحب‌خانه شوند. اگر هم قصد سکونت نداشته باشید، با خرید ملک در مناطق در حال پیشرفت، می‌توانید سرمایه‌گذاری سودآوری را رقم بزنید. در این راستا یکی از بهترین شهرهای جدید اطراف تهران برای زندگی و سرمایه‌گذاری، شهر پرند است. پرند در فاصله نزدیکی از تهران قرار دارد و همچنین امکانات خوبی برای این شهر در نظر گرفته شده است. در این مطلب زومیلا با فازهای پرند، قیمت ملک و شرایط زندگی در پرند آشنا خواهید شد. همچنین بهترین آژانس املاک در پرند یعنی املاک منزلی را به شما معرفی می‌کنیم تا با خیال راحت معامله کنید.

خرید آپارتمان در پرند

پرند کجاست و با تهران و کرج چقدر فاصله دارد؟

شهر پرند در ۳۵ کیلومتری غرب تهران، در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی قرار دارد. همین فاصله کم تا تهران باعث شده که عده زیادی جذب پرند شوند تا بتوانند بین محل کار و خانه به آسانی و سریع رفت‌وآمد کنند. همچنین پرند به کلان‌شهر کرج هم نزدیک است و با آن حدود ۴۰ کیلومتر فاصله دارد. فاصله پرند تا شهریار نیز ۲۰ کیلومتر است.

دسترسی به پرند

یک مزیت مهم پرند این است که دسترسی آسانی دارد. یعنی اگر ماشین شخصی هم نداشته باشید، برای مسیر تهران به پرند یا برعکس پرند به تهران، هم از تاکسی و هم از ون و اتوبوس می‌توانید استفاده کنید. برای رفتن به پرند به متروی صادقیه یا شاهد بروید، آن‌جا برای پرند تاکسی و اتوبوس پیدا می‌شود. در ضمن خود پرند هنوز متروی اختصاصی ندارد؛ اما ظاهرا به زودی افتتاح می‌شود.

مدیریت املاک منزلی

مزایای زندگی در پرند

برای خرید خانه در بهترین جای پرند می‌توانید سراغ گروه املاک منزلی، معتبرترین و بهترین آژانس املاک در پرند بروید. اما قبل از آن لازم است درباره مزایای سرمایه‌گذاری و زندگی در پرند بدانید. به طور خلاصه شامل موارد زیر می‌شود:

  • قیمت مناسب‌تر و ارزان‌تر ملک نسبت به تهران
  • مسیر رو به رشد پرند و سرمایه‌گذاری سودآور و مطمئن
  • نزدیکی به تهران، کرج، شهریار و قم
  • آسان بودن رفت‌وآمد و دسترسی سریع
  • آب‌وهوای خوب و تمیز نسبت به تهران
  • خلوت بودن پرند نسبت به شهرهای شلوغی مثل تهران و کرج
  • امکانات رفاهی مناسب در پرند
  • وجود بازار کار نسبتا مناسب به خاطر شهرک‌های صنعتی، مشاغل خدماتی و…

از مزایای خرید خانه در پرند گفتیم. اما یادتان باشد که نباید بی‌حساب و کتاب سراغ این کار بروید تا سرمایه‌تان از دست نرود. املاک منزلی بهترین آژانس املاک در پرند است که با اشراف کامل به منطقه شما را برای یک معامله امن و پرسود راهنمایی می‌کند.

امکانات پرند

بررسی فازهای پرند

پرند دارای ۷ فاز است که از فاز صفر تا فاز ۶ نام‌گذاری شده‌اند. در چهار فاز اول یعنی فازهای صفر، ۱، ۲ و ۳، ساخت‌وسازها شخصی و خصوصی است و املاک سنددار شرکتی هستند. فازهای بعدی یعنی فازهای ۴، ۵ و ۶ نیز شامل واحدهای مسکن مهر می‌شوند. در ادامه مهم‌ترین نکات را درباره فازهای مختلف پرند بررسی می‌کنیم تا ببینید کدام فاز پرند برایتان مناسب‌تر است.

قصد خرید یا اجاره خانه در هر یک از فازهای پرند را داشته باشید، با مراجعه به املاک منزلی بهترین آژانس املاک در پرند می‌توانید مناسب‌ترین فایل‌های ملکی را مشاهده و انتخاب کنید.

بهترین فاز پرند به لحاظ امکانات

هنگام خرید ملک یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید، امکانات آن شهر و منطقه است؛ به‌خصوص اگر می‌خواهید آن‌جا ساکن شوید. در پرند فازهای ۲ و ۳ بهترین امکانات را دارند، چه به لحاظ امکانات رفاهی، چه امکانات خانه‌ها و ساختمان‌ها. بعد از آن هم فاز صفر و فاز ۱ و تا حدودی فاز ۴ از امکانات رفاهی و تفریحی خوبی برخوردارند و ساکنین این فازها را بهترین فازهای پرند می‌دانند. اگر بودجه کافی دارید، پیشنهاد می‌کنیم در این فازها خانه بخرید.

اما در پرند هر چقدر به سمت فازهای بالاتر می‌رویم، یعنی فازهای ۵ و ۶، امکانات رفاهی و خدمات شهری تا حدودی کمرنگ‌تر می‌شود و عده‌ای از اهالی از کمبود امکانات در این فازها شکایت دارند. البته که پروژه‌ها و امکانات متنوعی برای پرند در نظر گرفته شده است و به آینده فاز ۶ در پرند و همچنین فاز ۵ نیز می‌توان امیدوار بود.

خانه ویلایی در پرند

ارزان‌ترین فازهای پرند

بهترین فازهای پرند را به لحاظ امکانات بررسی کردیم. احتمالا می‌پرسید کدام فازها قیمت مناسب‌تری دارند و اگر بودجه محدودی داشته باشیم، باید سراغشان برویم. همان‌طور که گفتیم فازهای ۴ تا ۶ که فازهای مسکن مهر هستند، نسبت به سایر فازهای پرند قیمت ارزان‌تری دارند. البته تا حدی امکانات این فازها کم‌تر است؛ اما اما پروژه‌های مهمی در این فازها به‌خصوص فاز ۶ در حال اجراست و می‌توان امکانات مناسب و پیشرفت قابل‌قبولی را برایشان پیش‌بینی کرد. پس بابت خرید و اجاره خانه در این فازها نگران نباشید.

گروه املاک منزلی به‌عنوان بهترین آژانس املاک در پرند شما را صادقانه راهنمایی می‌کنند تا بدانید متناسب با بودجه و سلیقه‌تان، بهترین فاز پرند برای شما کدام فاز است.

سرمایه‌گذاری سودآور با بهترین آژانس املاک در پرند | املاک منزلی

با توجه به شرایط حال حاضر پرند و البته آینده‌ای که برای آن تصور شده است، با خرید ملک در پرند، سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای کرده‌اید. پرند یکی از بهترین مناطق اطراف تهران برای سرمایه‌گذاری و البته سکونت است. شهر جدید پرند منطقه‌ای روبه‌رشد بوده و طی این سال‌ها جمعیت زیادی را به خود جذب کرده است. به همین خاطر خانه‌ها و زمین‌های پرند فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری سودآور هستند. در پرند نیز قیمت ملک همواره در حال افزایش بوده و سیر صعودی داشته است. با مشورت و راهنمایی مشاورین املاک منزلی، بهترین آژانس املاک در پرند می‌توانید خانه‌ای با قیمت مناسب در پرند بخرید و در آینده‌ای نه چندان دور، سود کلانی به دست آورید.

لیست مشاورین املاک پرند

قیمت ملک در پرند

جهت آگاهی از به‌روزترین قیمت‌ها برای خرید و اجاره خانه در پرند، می‌توانید به املاک منزلی مراجعه کنید. طبق اطلاعاتی که این آژانس املاک ارائه داده است، با حداقل ۵۵۰ میلیون می‌توان در پرند صاحب خانه شد. همچنین بسته به این که در فازهای پایین‌تر پرند بخواهید خانه بخرید و با توجه به امکانات، قیمت ملک در پرند بالاتر می‌رود.

زمینه فعالیت املاک منزلی، بهترین آژانس املاک در پرند

املاک منزلی، آژانس املاک مطمئن و معتبر در پرند فعالیت خود را از دی ماه سال ۹۹ در زمینه خرید و فروش مسکن مهر و شخصی‌ساز آغاز کرده است. این آژانس املاک به مدیریت آقای ذبیح الله منزلی کل مناطق و فازهای پرند را پوشش می‌دهد و طی همین مدت نه چندان طولانی از آغاز فعالیتش، توانسته رضایت و اعتماد مشتریان زیادی را جلب کند. شش نفر از بهترین و باتجربه‌ترین مشاورین املاک، در این آژانس فعالیت می‌کنند و دقیق‌ترین و صادقانه‌ترین راهنمایی‌ها و توصیه‌ها را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. برای خرید خانه در پرند اگر می‌خواهید به حداکثر سود در معامله دست یابید، سراغ مشاورین املاک منزلی بروید تا متناسب با بودجه‌تان بهترین فایل‌ها را به شما معرفی کنند.

آدرس املاک منزلی بهترین آژانس املاک در پرند

پرند، فاز ۵، بلوار شهید حمیدی، میدان معلم، مجتمع تجاری دنیز، طبقه اول، املاک منزلی

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید