رهن و اجاره مغازه در ساری

🏬#اجاره_واحدتجاری🏬 ✅ مناسب برای سوغات سرا ✅ ۱۰۰متر بنا ✅ کف سرامیک و دیوار کاشی ✅ قفسه بندی ✅ یخچال چهار درب و یخچال بستنی و زیتون...

پل تجن
خیابان امام حسین طبقه همکف
خیابان امام حسین طبقه همکف
خیابان پیروزی
طبقه سوم

رهن واحد تجاری ۸۰ متری فلت طبقه سوم نما میدان خزر سند تجاری از ۹۰ میلیون قابل تبدیل کد h12

بلوار کشاورز
طبقه همکف

متراژ: ۵۰متر+۲۴متر بالکن همکف رهن:۱۰ میلیون اجاره:۳میلیون آدرس: محدوده خیابان ملامجدالدین

۴۷ متر مغازه همراه با بالکن و تمامی امکانات واقع در میرزمانی ودیعه ۴۰ اجاره۴/۵

خیابان بیست متری اول

اجاره مغازه ۲۵ متری بیست متری اول دیزاین بوتیک در صورت نیاز مشتری موقعیت بسیار خوب اجاره فوق العاده مناسب ۱۵ میلیون پیش ماهی ۲.۲ میلیون اجاره

منطقه 1

اجاره_مغازه_۲۵۰متری سه سرویس مجزا داری سالن vip ۱۵۰متری منطقه ۱ ۵۰ماهی۱۵م

خیابان 20 متری طبقه هفتم

رهن واحد تجاری در ۲۰ متری ۱۸ واحد طبقه ۷ ۸۰ متر ۲ خواب ۸۰ میلیون رهن کامل

اجاره مغازه شهابی موقعیت بسیار خوب ۲۷ متر کف ۱۴ متر بالکن اجاره مناسب ۱۵ میلیون پیش ماهی ۱.۸ میلیون اجاره

خیابان پیام نور

اجاره مغازه موقعیت بسیار خوب بر زیاد ۶۰ متر کف + ۲۵ متر بالکن ۵۰ میلیون پیش ماهی ۶ میلیون اجاره

خیابان بیست متری دوم

اجاره واحد تجاری ۵۰ متری بیست متری دوم ۱۰ میلیون پیش ۲ میلیون اجاره

ساری نام مرکز استان مازندران است که یکی از شهرهای خوش آب و هوا در شمال کشور به حساب می آید. طبق سرشماری سال 1395 حدود سیصد و پنجاه هزار نفر در شهر ساری ساکن هستند. ساری بافت شهری بسیار سنتی داشته و بازارهای آن بیشتر به تجارت های روستایی علاقه مند اند. صنایع نساجی ، چوب ، اشیای کائوچویی ، چرم سازی و پنبه از صنایع پر رونق ساری به شمار می آیند.

جاذبه های گردشگری ساری

ساری از مهم ترین شهر های گردشگری کشور بوده و به دلیل قرار گرفتن در مجاورت دریا و کوه ، موقعیت جغرافیایی ویژه ای دارد. از مکان های دیدنی ساری می توان به برج ساعت ، بانک ملی ساری ، مسجد جامع شاه عباسی ، برج رسکت ، خانه کلبادی و حمام وزیری اشاره کرد.

قیمت خانه و آپارتمان در ساری

برای بررسی قیمت خانه در ساری ، این شهر به چهار بخش تقسیم شده که شامل غرب ( میدان امام ) ، شرق ( پل تجن بلوار امام رضا (ع) ) ، شمال ( محله ششصد دستگاه ) و جنوب ( بلوار کشاورز) می شود.

محله های : سلمان فارسی ، کوی پیوندی ، خیابان پیروزی ، قرجه ، میدان خزر به سمت فرخ آباد ، محله ششصد دستگاه و فرهنگ از مناطق گران قیمت ساری برای خرید خانه محسوب می شوند. همچنین محله های طبرستان ، خیابان شفا به طرف بلوار فرح آباد و سلمان فارسی از منطقه هایی هستند که ساخت و ساز به روز و جدیدی دارند و به همین سبب خانه های با رنج قیمت بالا در این مناطق وجود دارد.

محله های ارزان قیمت در ساری

از محله های ارزان تر شهر ساری برای خرید خانه می توان به کوی طالقانی ، بلوار کشاورز و دخانیات اشاره کرد. به طور کلی اغلب مناطق ساری از محله های خوب بوده و تنها محله ای که از مناطق ضعیف شهر به حساب می آید راه آهن نام دارد که به محله راه بند نیز معروف است.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره ساری و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

بهترین محله های ساری را می شناسید؟