رهن و اجاره خانه در مشهد

آخوند خراسانی(بهجت)

#رهن_اجاره ویلایی دربست 105 متر خیابان #آخوند_ خراسانی ▪️ در دوطبقه مجازا، 🚪 هر طبقه دوخواب ▪️بازسازی شده مرتب، کف سرامیک▪️گرمایش بخاری، کولرآبی...

خانه 200 متری در شهرک غرب مشهد

آگهی جدید
بلوار شریعتی دو خوابه

رهن و اجاره خانه ویلایی 200 متری مشهد، قاسم آباد، شریعتی35/15 رهن: 70 میلیون تومان اجاره: 1 میلیون تومان کد ملک: 991205

شش خوابه

رهن کامل خانه ویلایی 300 متری مشهد، فرامرز عباسی، فرامرز42 رهن: 500 میلیون تومان کد ملک: 989090

رهن و اجاره خانه ویلایی 255 متری مشهد، بلوار وکیل آباد، وکیل اباد35 رهن: 100 میلیون تومان اجاره: 40 میلیون تومان قابل تبدیل

بلوار دکتر حسابی حسابی جنوبی دو خوابه / طبقه دوم

خانه 200 متری در شهرک غرب مشهد

آگهی جدید

خانه 110 متری در شهرک غرب مشهد

آگهی جدید
بلوار شاهد دو خوابه / طبقه همکف

خانه 90 متری در شهرک غرب مشهد

آگهی جدید
دو خوابه

خانه 70 متری در جهان آرا مشهد

آگهی جدید

رهن و اجاره ویلایی ۷۰ متری مشهد - جهان ارا ۲ کد ملک : ۱۷۷۶۷۲ ودیعه : ۵۵ میلیون تومان - اجاره : ۲۰۰ هزار تومان

رهن و اجاره ویلایی ۹۰ متری مشهد - ابوطالب ۴۴ کد ملک : ۱۷۷۷۱۲ ودیعه : ۱۵ میلیون تومان - اجاره : ۱/۵ میلیون تومان

خانه 300 متری در سناباد مشهد

آگهی جدید

رهن کامل ویلایی ۳۰۰ متری مشهد - بین سناباد ۶۱ و ۵۹ دستغیب ۲ کد ملک : ۱۷۷۷۲۳ مبلغ رهن کامل : ۴۰۰ میلیون تومان

خانه 90 متری در شهرک غرب مشهد

آگهی جدید
دو خوابه
شهرک غرب سه خوابه

خانه 150 متری در شهرک غرب مشهد

آگهی جدید
بلوار شریعتی سه خوابه

خانه 190 متری در شهرک غرب مشهد

آگهی جدید
استاد یوسفی دو خوابه
مختصری از شهر مشهد

شهر مشهد دومین شهر وسیع کشور بعد از شهر تهران است و طبق آخرین سرشماری جمعیتی بیش از 3 میلیون نفر دارد. مشهد در دوره پادشاهی نادرشاه افشار یکبار تجربه پایتخت بودن را داشته است. این شهر دارای جاذبه های گردشگری زیادی مانند پارک جنگلی وکیل اباد، آرامگاه نادرشاه افشار، آرامگاه خواجه ربیع، گنبد هارونیه و آرامگاه فردوسی است که هر کدام به تنهایی سهم زیادی در صنعت گردشگری شهر مشهد دارند. سوغاتی های معروف شهر مقدس مشهد را هم تقریبا همه می شناسند از زعفران، زرشک خوش طعم ، سنگ های قیمتی مانند فیروزه گرفته تا چرم با کیفیت آن.

گرانترین محله های مشهد برای خرید خانه

معمولا منطقه یک هر شهر نشان از برتری و درجه یک بودن آن منطقه دارد . اما جالب است بدانید دو منطقه ی 1 و 9 مشهد جزء بهترین مناطق مشهد هستند که وجود خانه و آپارتمان های لوکس در این مناطق سبب شده تفاوت زیادی از نظر سطح فرهنگی، مالی و...بین ساکنین این مناطق با سایر مناطق مشهد به وجود بیاید. از جمله محله های منطقه یک مشهد می توان به بلوار ملک آباد، خیابان احمدآباد، بلوار سجاد ، خیابان کوهسنگی و بلوار فردوسی اشاره کرد. بافت منطقه 9 مشهد نیز بدلیل وجود برج های زیبا و متعددی مانند برج باران بسیار مدرن و خاص است که خود عاملی بر ارزشمندی این منطقه شده است. در مجموع رنج قیمت خانه درمنطقه یک مشهد نسبت به منطقه 9 بسیار بالاتر است اما هر دو منطقه جزء مناطق اعیان نشین مشهد به حساب می آیند.

آپارتمان های ارزان قیمت مشهد

برای خرید خانه ارزان در مشهد باید به مناطق جنوب و جنوب شرقی مشهد سری بزنید و در بین محله های بلوار حر، بلوار طبرسی، پنج تن، منطقه سیدی، خواجه ربیع، جاده قدیم قوچان و خلج برای خرید خانه رجوع کنید . قیمت خانه و ملک در این مناطق نسبت به سایر مناطق مشهد ارزان تر است اما لازم است بدانید که بدلیل نبود کنترل و رسیدگی مناسب ، بافت خانه در این مناطق ممکن است ظاهرا نوساز به نظر برسد اما بخشی از این ساختمان ها استاندارد ساخت و ساز را به درستی رعایت نکرده اند و باید دقت کافی خود را هنگام اجاره یا خرید خانه بکار گیرید و هوشیارانه صاحبخانه شوید.


درباره ی بهترین محله های مشهد بخوانید