رهن و اجاره خانه در ساری

خیابان فرهنگ فرهنگ کوی مفید چهار خوابه

رهن و اجاره واحد ویلایی 350 متر بنا . دارای 4 اتاق✅ 500 متر زمین💥 قابل استفاده برای آموزشگاه و شغل های مشابه ↕️ فرهنگ . کوی مفید 50 م رهن ماهی...

سه خوابه / طبقه دوم

#رهن_ویلایی واحد ۲۴۰ متری ۳ خوابه ۲ طبقه ۲ واحدی طبقه دوم بازسازی کامل کاملا مستقل 📌مبلغ رهن: ۳۰۰ میلیون رهن کامل تخفیف پای معامله...

دو خوابه / طبقه چهارم
خیابان پیام نور دو خوابه

#رهن_اجاره_واحد_مسکونی ۹۰متری دو خواب طبقه یک و نیم ۵واحدی ۷۵میلیون رهن کامل

چهار خوابه

رهن واحد لوکس در محدوده پیوندی ۲۷۰ متر ۴ خواب مستر هر طبقه یک واحد پیش ۲۰۰ میلیون اجاره ۵ میلیون املاک آتیه

خیابان بعثت دو خوابه / طبقه پنجم

حال بزرگ آلاچیق محيط عالي براي زندگي طبقه ٥ رو به نما

سه خوابه

110متر 3خواب 10سال ساخت پارکینگ🚗 انباری بالکن فول امکانات✅ 🔍شهابی 💰💵80میلیون رهن 💰💵800,000اجاره 🖇قابل تبدیل به رهن کامل کدآگهی:G64

طبیعت2 سه خوابه / طبقه دوم
دو خوابه

صفر

کوچه مهدیه

كد ٨١٤

بلوار طالقانی دو خوابه
خیابان فرهنگ

نقشه عالی کم واحد

خیابان پیروزی طبقه پنجم

کد828 طبق 5نما

خیابان فرهنگ طبقه دوم

واقع در بهترین کوچه خیابان فرهنگ طبقه دوم نما صفر شیک سازنده معتبر

خیابان شهابی سه خوابه / طبقه ششم

خیلی خوش نقشه حال بسیار بزرگ تخفیف دارد صفر

ساری نام مرکز استان مازندران است که یکی از شهرهای خوش آب و هوا در شمال کشور به حساب می آید. طبق سرشماری سال 1395 حدود سیصد و پنجاه هزار نفر در شهر ساری ساکن هستند. ساری بافت شهری بسیار سنتی داشته و بازارهای آن بیشتر به تجارت های روستایی علاقه مند اند. صنایع نساجی ، چوب ، اشیای کائوچویی ، چرم سازی و پنبه از صنایع پر رونق ساری به شمار می آیند.

جاذبه های گردشگری ساری

ساری از مهم ترین شهر های گردشگری کشور بوده و به دلیل قرار گرفتن در مجاورت دریا و کوه ، موقعیت جغرافیایی ویژه ای دارد. از مکان های دیدنی ساری می توان به برج ساعت ، بانک ملی ساری ، مسجد جامع شاه عباسی ، برج رسکت ، خانه کلبادی و حمام وزیری اشاره کرد.

قیمت خانه و آپارتمان در ساری

برای بررسی قیمت خانه در ساری ، این شهر به چهار بخش تقسیم شده که شامل غرب ( میدان امام ) ، شرق ( پل تجن بلوار امام رضا (ع) ) ، شمال ( محله ششصد دستگاه ) و جنوب ( بلوار کشاورز) می شود.

محله های : سلمان فارسی ، کوی پیوندی ، خیابان پیروزی ، قرجه ، میدان خزر به سمت فرخ آباد ، محله ششصد دستگاه و فرهنگ از مناطق گران قیمت ساری برای خرید خانه محسوب می شوند. همچنین محله های طبرستان ، خیابان شفا به طرف بلوار فرح آباد و سلمان فارسی از منطقه هایی هستند که ساخت و ساز به روز و جدیدی دارند و به همین سبب خانه های با رنج قیمت بالا در این مناطق وجود دارد.

محله های ارزان قیمت در ساری

از محله های ارزان تر شهر ساری برای خرید خانه می توان به کوی طالقانی ، بلوار کشاورز و دخانیات اشاره کرد. به طور کلی اغلب مناطق ساری از محله های خوب بوده و تنها محله ای که از مناطق ضعیف شهر به حساب می آید راه آهن نام دارد که به محله راه بند نیز معروف است.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره ساری و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

بهترین محله های ساری را می شناسید؟