رهن و اجاره خانه در تبریز

دو خوابه / طبقه هشتم

باربکیو انشعابات مجزا دو خوابه با فضای کمد کافی توجه : به علت قوانین ساختمان فقط به خانواده اجاره داده می شود . کد اگهی:1392

اجاره آپارتمان 220 متری - کوی فیروز کد ملک: 7714 💰 ودیعه: 10,000,000 تومان 💰 اجاره: 3,500,000 تومان

اجاره خانه (حیاط) 300 متری - ولیعصر کد ملک: 6937 💰 ودیعه: 100,000,000 تومان 💰 اجاره: 10,000,000 تومان

پرواز

رهن خانه شخصی 200 متر پرواز تبریز کد 4378 آسانسور، پارکینگ،کابینت،کمد،پکیج رهن: 190 میلیون

اجاره خانه شخصی 235 متر آبرسان تبریز کد 4302 مناسب مدارس و ادارات ، پارکینگ،کابینت،کمد رهن: 100 میلیون اجاره :10 میلیون

اجاره خانه ویلایی 280 متر ولیعصر تبریز کد 4284 مناسب مدرسه و ادارات و ارایشگاهها ، پارکینگ،کابینت،کمد رهن: 50 میلیون اجاره :9 میلیون

کد 2959

سه خوابه / طبقه سوم

کد آژانس 3834 نقاشی شده تخلیه 4/30

دو خوابه / طبقه دوم

شمالي نقاشي شده قابل تبديل به رهن و اجاره کد آگهی:676

دو خوابه / طبقه دهم

اپارتمان دوخوابه لوکس با ویوو فوق العاده محوطه گلکاری وچمن وسیع ، زمین بازی ورزش بزرگسال ، مهد کودک وزمین بازی کودک، باشگاه ورزشی مجهز به وسایل ، امن...

دو خوابه / طبقه ششم

دارای حیاط خلوت 52 متری که در آن یک بهارخواب 16 متری لوکس تعبیه شده است شوفاژ فرولی ایتالیا چشم انداز دلنشین به کوه های عون بن علی و لاله پارک و در...

دو خوابه / طبقه اول

شمالی / نورگیری خوب / پنجره از کف نوساز / مستاجر دارد / کمد کابینت لوکس کد اگهی:3387

سه خوابه / طبقه پنجم

نوساز اتاق ها پارکت کاغذ دیواری کد آگهی:3418

دو خوابه / طبقه اول

اجاره آپارتمان در ویلاشهر کاغذ دیواری / تمیز کد آگهی:2294

دو خوابه / طبقه اول

کد اگهی:2373

تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی بوده و بزرگترین قطب صنعتی آذربایجان است. تبریز لقب های زیادی دارد که از میان آن ها می توان به امن ترین شهر ایران ، مهد سرمایه گذاری ایران ، شهر بدون گدا و شهر اولین ها اشاره کرد. تبریز در زمان های قدیم پایتخت حکومت های مختلفی بوده و یکی از طولانی مدت ترین پایتخت های ایران به حساب می آید. شهر تبریز جمعیتی در حدود یک میلیون و پانصد هزار نفر دارد.

جاذبه های گردشگری تبریز

از بناهای تاریخی تبریز می توان به مسجد کبود و ارگ تبریز اشاره کرد. بازار تبریز از دیگر اماکن تاریخی این شهر بوده که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. قبرستان پینه شلوار ، جنگل ارسباران ، خانه علی مسیو ، خانه مشروطه و کلیسای کاتولیک ها از دیگر جاذبه های گردشگری تبریز هستند.

قیمت خانه و آپارتمان در تبریز

با بررسی کوتاهی در مورد قیمت خانه در تبریز می توان به این نتیجه رسید که قیمت املاک در این شهر بسیار بالا بوده و قیمت ها با تهران برابری می کنند.

محله های زعفرانیه ، ولیعصر و ائل گلی از مناطق گران قیمت تبریز بوده و خانه های بسیار لوکس و میلیاردی در این نقاط دیده می شود. این محلات از محله های اصیل تبریز هستند و خانه ها متراژ بالایی دارند. محله ولیعصر بسیار وسیع است و به سه بخش شمالی ، مرکزی و جنوبی تقسیم می شود.

محله های متوسط تبریز برای خرید خانه

از مناطق خوب با قیمت متوسط در شهر تبریز می توان به خیابان های یاخچیان ، منظریه ، همافر ، فروغی و راضی اشاره کرد. همچنین مرزداران از محله های خوب با قیمت متوسط در این شهر بوده که به گفته خود تبریزی ها منطقه ای تازه تاسیس و خوب برای زندگی است.

محله های ارزان قیمت تبریز برای خرید خانه

اگر برای خرید خانه مبلغ کمی دارید محلات ارزان تر تبریز به شما توصیه می شود. از محله های ارزان این شهر می توان بهار ، سهند ، باغ میثم ، حافظ ، استاد جعفری و اندیشه را نام برد.

ویک پیشنهاد خوب! برای اطلاع بیشتر در مورد تبریز و محله های آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

آشنایی با محله های خوب تبریز برای خرید خانه