رهن و اجاره املاک در اراک

یک خوابه

ساختمان 85 متری مدرس 130,000,000 تومان رهن کامل کد ملک 6723 متراژ 85متر مربع اتاق خواب 1 پارکینگ 1 نوع ویلا _ خانه وضعیت جهت اجاره سال س...

آپارتمان 90 متری در جنت اراک

آگهی جدید
دو خوابه

موقعیت خوب

دو خوابه
دو خوابه

ساختمان 150 متری مدرس 15,000,000 تومان ودیعه 1200000 اجاره کد ملک 6686 متراژ 150متر مربع اتاق خواب 2 نوع ویلا _ خانه وضعیت جهت اجاره سال س...

یک خوابه

85 متری مدرس 17,000,000 تومان ودیعه و 1500000 اجاره کد ملک 6712 متراژ 85متر مربع اتاق خواب 1 نوع ویلا _ خانه وضعیت جهت اجاره سال ساخت باز...

دو اتاق / طبقه سوم

ساختمان پزشکان

خانه 80 متری در ستارخان اراک

آگهی جدید
دو خوابه / طبقه دوم

مناسب برای اقا مجرد

خیابان خرم

داخل کوچه انشعابات کامل

یک خوابه / طبقه دوم

کد۴۴۹ اجاره الهیه ۶۷ متر یک خواب طبقه ۲ از ۱۰ ۶ واحدی کابینت ممبران کف سرامیک پارکینگ انباری اسانسور رهن ۱۰ کرایه ۱۸۰۰

دو خوابه

قابل تبدیل به ۷۵ میلیون ماهی ۳۰۰ تومن

یک خوابه
دو خوابه / طبقه سوم

کد۴۱۴ اجاره خیابان رودکی ۹۰ متر ۲ خواب طبقه ۳ از۳ تک واحدی اسانسور انباری پکیج شوفاژ رهن ۳۵ کرایه ۱۷۰۰

طبقه دوم

کد۴۰۵ اجاره شهرک گردو ۱۰۰ متر ۲ واحدی طبقه ۲ از۴ بازسازی شده بدون اسانسور پارکینگ انباری رهن کامل ۱۵۰

سه خوابه / طبقه اول

کد۴۵۱ اجاره علم الهدی ۱۴۰ متر ۳ خواب طبقه ۱ از۴ تک واحدی امکانات کامل رهن ۸۰ اجاره ۳

دو خوابه / طبقه دوم

کد۴۳۳ اجاره شهرک مشاور ۷۸ متر ۲ خواب ۴واحدی طبقه ۲از۵ نور عالی ویو رو به جنگل رهن ۳۰ کرایه ۱۲۰۰

اراک یکی از قطب های صنعتی ایران بوده و در این زمینه رتبه چهارم کشوری و همچنین از نظر وجود صنایع مادر دومین رتبه را در کشور کسب کرده است. اراک از کلان شهرهای ایران محسوب می شود و طبق سرشماری در حدود 600 هزار نفر جمعیت دارد. بزرگترین کارخانه ساخت دکل انتقال نیرو در خاورمیانه در شهر اراک قرار داشته و علاوه بر این بزرگترین معدن سدیم سولفات  و کارخانه تولید آلومینیوم در این شهر قرار دارد. به علت وجود این چنین صنایعی در شهر ، اراک یکی از آلوده ترین شهرهای کشور است.

جاذبه های گردشگری اراک

شهر زیرزمینی ذلف آباد ، بنای تاریخی حمام چهار فصل ، آتشکده برزوی راهگرد ، امام زاده ابراهیم ، مجموعه تاریخی بازار اراک و مرقد شاهزاده محمد عابد از جمله دیدنی های اراک به شمار می آیند.

خرید خانه و آپارتمان در اراک

محله ، نوع مکان ، سال ساخت و امکانات آپارتمان تاثیر زیادی بر قیمت آن دارند. اراک هم از این قاعده مستثنا نبوده و مسکن در محله هایی همچون ملک ، خرم ، عباس آباد و راه آهن از قیمت بالایی برخوردار است. این محله ها از مناطق مرفه نشین اراک به حساب می آیند و مراکز خرید متعدد و شیکی در آن ها وجود دارد. لازم به ذکر است که با نام گذاری جدید خیابان ها ، محله ملک به شهید رجایی و عباس آباد به شهید بهشتی تغییر نام پیدا کرده است.

محله های ارزان قیمت اراک برای خرید خانه

محله های امام خمینی ، کوی علی بن ابی طالب و کشتارگاه از محله های قدیمی اراک هستند که قیمت مسکن در این نقاط پایین تر از سایر محله ها است.

جالب است بدانید که تقریبا شرایط طبیعی زندگی در پایین شهر اراک از بالا شهر بهتر بوده و برای نمونه می توان به آلودگی هوای کمتر و کیفیت بیشتر آب آشامیدنی این مناطق اشاره کرد. همچنین ترافیک زیاد در نقاط بالا شهر مردم را به خرید خانه در محلات پایین شهر اراک ترغیب می کند.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره اراک و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

از بهترین محله های اراک برای سکونت چه می دانید؟