رهن و اجاره آپارتمان در زنجان

آپارتمان 80 متری در پونک زنجان

3 هفته قبل
دو خوابه

آپارتمان 85 متری در پونک زنجان

3 هفته قبل
دو خوابه

آپارتمان 76 متری در پونک زنجان

3 هفته قبل
دو خوابه
دو خوابه

#اجاره یک واحد ۱۲۰ متری دوخواب واقع در شهرک الهیه فاز دو .دارای پارکینگ مسقف وانشعابات مجزا. مبلغ ودیعه ۹۰ میلیون

دو خوابه / طبقه چهارم

#اجاره یک واحد اپارتمان به متراژ ۱۴۵ متر دوخواب واقع در خ هفده شهریور خ ذوالقدر ایثار چهار طبقه دوم سرویس کامل بدون پارکینگ ودیعه ۵۰ میلیون اجاره...

آپارتمان 80 متری در پونک زنجان

2 ماه قبل
دو خوابه
یک خوابه

آپارتمان 94 متری در پونک زنجان

2 ماه قبل
دو خوابه

آپارتمان 107 متری در پونک زنجان

2 ماه قبل
دو خوابه

آپارتمان 80 متری در پونک زنجان

2 ماه قبل
دو خوابه

پارکینگ مسقف

دو خوابه / طبقه سوم

#اجاره یک واحد اپارتمان به متراژ ۸۵ متر دوخواب سرویس کامل نوساز واقع در سعدی وسط کوچه طهماسبی طبقه سوم دارای اسانسور.انباری.پارکینگ ودیعه ۴۰ م...

آپارتمان 130 متری در پونک زنجان

2 ماه قبل
دو خوابه

#اجاره واحد ۱۰۰ متری خیابان مدرس کوچه اسکندری فوری اجاره داده میشود کامل و دارای پارکینگ و انباری اسانسور رهن کامل ۱۵۰ میلیون یا رهن ۱۲۰ بقیه اج...

سه خوابه
معین یکم طبقه اول

#اجاره#مسکونی تاریخ 1399/09/27 اجاره یک واحد از سه واحد واقع در کوی قائم ، معین یکم ، (10 قدم تا چراغ قرمز اراضی فاصله دارد ) ، 180 متر ، بهترین مو...

زنجان یا زنگان بیستمین شهر ایران از لحاظ جمعیت در کشور است. این شهر طبق آخرین سرشماری در سال 1395 دارای جمعیتی در حدود 470 هزار نفر می باشد. صنعت چاقوسازی در این شهر فعال بوده و چاقوی زنجان در سطح کشور بسیار معروف است. پس از حمله مغول در سال 428 هجری ، زنجان تخریب شد و این تخریب در حدی بود که شهر مدتی متروکه شد. این شهر از جمله شهرهای تاریخی و فرهنگی در کشور بوده که در ادامه به جاذبه های گردشگری زنجان اشاره می کنیم.

جاذبه های گردشگری شهر زنجان

گنبد سلطانیه ، قلعه بهستان ، خانه ذوالفقاری ، دودکش جن ، آبشار شار شار ، بازار سنتی زنجان ، معبد داش کسن و بنای رخت شوی خانه از نقاط دیدنی زنجان هستند.

خرید خانه و آپارتمان در زنجان

زنجان از شهرهای کوچک کشور بوده و خانه های با متراژ کم در این شهر به ندرت پیدا می شوند. برای مثال در کلان شهر تهران خانه های 40 متری می توان به راحتی پیدا کرد اما یافتن خانه ای با همین متراژ در زنجان تقریبا غیرممکن خواهد بود.

محله های لوکس و گران قیمت زنجان در شمال شهر واقع شده اند که از میان این محله های لاکچری می توان به کارمندان ، انصاریان ، نگین زنجان و شهریار اشاره کرد. قیمت خانه در این مناطق بالا بوده اما در عوض خانه های لوکس و زیبایی را در اختیار افراد قرار می دهد.

از محله های متوسط که در مرکز شهر واقع شده اند و قیمت مناسب تری دارند می توان خیابان سعدی ، وحیدیه ، صفا ، اعتمادیه ، صیادشیرازی و میرداماد را نام برد.

محله های ارزان قیمت زنجان برای خرید خانه

محله های پونک ، گل شهر ، مهر آرا و هفده شهریور از محله های ارزان قیمت زنجان بوده که در جنوب شهر واقع شده اند و لازم به ذکر است که خانه ها در این مناطق کیفیت بالایی ندارند.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره زنجان و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

چطور بهترین محله های زنجان را انتخاب کنیم؟