ویلا شمال

خرید ویلا در شمال، یکی از فرصت‌های کمیاب و طلایی زندگی شماست که در صورت امکان، باید به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید. در دوره‌ای که قیمت املاک در سراسر نقاط کشور، به‌طور پیوسته در حال افزایش است، خرید ویلا با قیمت مناسب آن هم در شمال، شاید رؤیایی دور از دسترس به نظر برسد. بااین‌حال، اگر تصمیم درستی بگیرید، حتی در دل طوفانِ نابسامانی هم ساحل امنتان را پیدا می‌کنید!

قیمت ویلا در شمال

به صورت کلی هرچه ویلا در منطقه شلوغ‌تر و نزدیک‌تری به دریا و جنگل قرار داشته باشد، قیمت آن هم بیشتر است. اما بد نیست این نکته را در نظر بگیرید که بعضی از مناطقی که قیمت مناسبی دارند، در مسیر پیشرفت هستند و به دلیل طرح‌های توسعه‌ای که در حال انجام است، تا چند سال آینده رشد بسیار بالایی خواهند داشت. برای مشاوره درباره مناطق روبه رشد در شمال و پیدا کردن بهترین منطقه شمال برای خرید ویلا با کارشناسان ما در زومیلا تماس حاصل نمایید.

بهترین شهر برای سرمایه گذاری در شمال

شمال کشور شامل سه استان می‌شود: گیلان، مازندران و گلستان. در این میان وقتی صحبت از خرید ویلا در شمال می‌شود، مازندران طرفداران بیش‌تری دارد. البته هر سه استان جزو زیباترین و خوش‌آب‌وهواترین استان‌های کشور هستند؛ ولی به لحاظ بهترین سرمایه گذاری در شمال مازندران محبوب‌تر است.

کجای مازندران ویلا بخریم؟

در این راستا باید بگوییم غرب مازندران پررونق‌ترین منطقه برای خرید و فروش ویلاست. علت آن را هم می‌توان نزدیکی جنگل و دریا به هم و همچنین نزدیکی به تهران دانست. این منطقه به سه قسمت اصلی تقسیم می‌شود:

  • آمل، چمستان و نور
  • نوشهر، متل قو و نمک آبرود
  • رامسر