خرید کلنگی در جنت آباد تهران

کلنگی 300 متری در جنت آباد تهران

آگهی جدید
جنت آباد مرکزی خیابان مخبری

300 متر جنوبی دو نبش املاک رویـال : جنت آباد مرکزی، نبش دهم مخابرات.

جنت آباد مرکزی خیابان مخبری مخبری دو خوابه / طبقه همکف

۲۳۰ متر ۱۰ در ۲۳ جنوبی گذر ۱۲

جنت آباد مرکزی هشت خوابه
جنت آباد مرکزی شاهین شمالی نه خوابه

180 متر بر 8 3 طبقه تک واحدی مالک فروشنده واقعی املاک رویـال : جنت آباد مرکزی، نبش دهم مخابرات مشاور کلنگی / مشارکت سخندان

جنت آباد مرکزی خیابان مخبری هشت خوابه
جنت آباد جنوبی مجاهد کبیر

ملک شمالی گذر ۱۲ بر ۱۱ املاک رویال : جنت اباد مرکزی، نبش دهم مخابرات غربی مشاور کلنگی و مشارکت سخندان

جنت آباد شمالی بلوار مبعث هفت خوابه

عرصه 298متر با 320متر بنای مفیددر دو طبقه موقعیت ساختمان سه نبش (شمالی--جنوبی--شرقی) غرق در نور دسترسی به مراکز خرید واتوبانهای نیایش وهمت وباک...

کلنگی 88 متری در جنت آباد تهران

4 ماه قبل

۸۸متر کلنگی جنت آباد قابلیت تجمیع با چهار قواره ۸۸متری چهار مستاجر مستقل که ۲۵۰میلیون با ماهی ۶تومان اجاره دارد کوچه دنج و خلوت ارزش افزوده سر...

خرید خانه و آپارتمان در محله جنت آباد تهران

جنت در زبان عربی به معنای بهشت بوده و جنت آباد تهران چون از گذشته آب و هوای بسیار خوبی داشته به این نام خوانده شده است. جنت آباد یکی از محله های منطقه پنج پایتخت می باشد که در شمال غربی تهران واقع شده است. این محله از سمت غرب با شهران، از شمال با ده حصارک، از شرق با پونک و از سمت جنوب با خیابان آیت‌ الله کاشانی همسایگی دارد. جالب است بدانید که جنت آباد به سه محله شمالی، مرکزی و جنوبی تقسیم می شود.

تاریخچه محله جنت‌ آباد

در گذشته باغ‌های گیلاس و انار زیادی در این منطقه از تهران وجود داشت. رودخانه های زیادی در این نقطه جاری بود که با گذشتن از درون باغ‌ها درختان را سیراب می‌کردند. در آن زمان بیشتر زمین های این منطقه متعلق به محمد علی نظام مافی بود. هم اکنون مسجد نظام مافی در خیابان آیت الله کاشانی و مدرسه نظام مافی در تقاطع خیابان‌های شیخ فضل الله نوری و جلال آل احمد از جمله مناطقی می باشند که وی وقف کرده است.

امکانات محله جنت‌آباد

بافت این محله بیشتر مسکونی است و مراکز دولتی کمتری در این منطقه دیده می‌شود. به همین دلیل این محله خلوت بوده و ترافیک و آلودگی در آن کمتر است.

مراکز آموزشی، تفریحی، مراکز درمانی، بانک‌های خصوصی و دولتی زیادی در این منطقه وجود دارد و نیاز ساکنین را رفع می کنند.

لازم است بدانید که این محله ایستگاه مترو ندارد ولی اهالی آن می‌توانند به راحتی از اتوبوس و تاکسی برای رفتن به مرکز شهر استفاده کنند.

مراکز خرید جنت آباد

در این محله مراکز زیادی برای خرید مایحتاج زندگی فراهم شده است که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مرکز خرید طوبی
  • مجتمع تجاری سمرقند
  • مرکز خرید آسمان
  • مجتمع تجاری قائم

خرید خانه و آپارتمان در محله جنت آباد پایتخت

خیابان‌ها و کوچه‌های عریض این محله و همچنین آب و هوای خوب و سالم آن سبب شده عده زیادی از مردم خواهان خرید مسکن در این محله باشند. در جنت‌آباد آپارتمان‌هایی با متراژ مختلف از 50 متر به بالا با قیمت‌های گوناگون می توانید پیدا کنید. بیشتر آپارتمان‌ها در قسمت جنت آباد جنوبی نوساز بوده و از امکانات خوبی برخوردار هستند. زمین خالی در جنت آباد جنوبی تقریبا وجود ندارد و آپارتمان‌های جدید با تخریب اندک ساختمان‌های کلنگی باقی مانده در این ناحیه ساخته می‌شوند.

خیابان لاله از خیابان های مهم جنت آباد است و محله اطراف میدان چهار باغ شهرت بسیاری دارد. اگر به دنبال اجاره آپارتمان و یا خرید خانه در جنت آباد هستید توصیه می کنیم از اطراف میدان و محله چهار باغ هم دیدن کنید.

یک پیشنهاد خوب: اگر به دنبال خرید خانه در جنت‌آباد تهران هستید به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

آپارتمان در جنت‌آباد ، جدیدترین جدول قیمت ملک اینجاست!