خرید کلنگی در اراک

کلنگی 265 متری در هپکو اراک

2 ماه قبل
فاز1

فروش کلنگی قیمت توافقی 265متری فاز1

فروش کلنگی قیمت توافقی 200متری انبار جهاد

فروش کلنگی قیمت توافقی 220متری فاطمیه

کلنگی 200 متری در الهیه اراک

2 ماه قبل

فروش کلنگی قیمت توافقی 200متری الهیه

فروش کلنگی قیمت توافقی 200متری معلم

کلنگی 200 متری در اراک اراک

2 ماه قبل
بهار

فروش کلنگی قیمت توافقی 200متری باجواز بهار

کلنگی 200 متری در گلزار اراک

2 ماه قبل

فروش کلنگی قیمت توافقی 200متری گلزار

کلنگی 200 متری در هپکو اراک

2 ماه قبل
ابوریحان

فروش کلنگی قیمت توافقی 200متری ابوریحان

کلنگی 200 متری در رسالت اراک

2 ماه قبل
فاز1

فروش کلنگی قیمت توافقی 200متری رسالت فاز1

کلنگی 250 متری در هپکو اراک

2 ماه قبل
توحید

فروش کلنگی قیمت توافقی 250متری هپکو توحید

فاز2

فروش کلنگی قیمت توافقی 200متری فاز 2 با جواز

کلنگی 200 متری در هپکو اراک

2 ماه قبل

فروش کلنگی قیمت توافقی 200متری بر هپکو

خیابان خرم

کلنگی 250 متری در هپکو اراک

3 ماه قبل
فاز 1 بهشتی دو خوابه

#اراک_فاز۱ بهشتی کد_فایل_1917 تاریخ:1399/11/06 #فروش_حیاط_دار متراژ زمین 250 متراژ بنا 200 تعداد اتاق 2 کل طبقات ساختمان 1 عمر بنا 30 عرض گ...

کلنگی بر10 دوبر 204متر قیمت:متری 28 آدرس:شریعتی

اراک یکی از قطب های صنعتی ایران بوده و در این زمینه رتبه چهارم کشوری و همچنین از نظر وجود صنایع مادر دومین رتبه را در کشور کسب کرده است. اراک از کلان شهرهای ایران محسوب می شود و طبق سرشماری در حدود 600 هزار نفر جمعیت دارد. بزرگترین کارخانه ساخت دکل انتقال نیرو در خاورمیانه در شهر اراک قرار داشته و علاوه بر این بزرگترین معدن سدیم سولفات  و کارخانه تولید آلومینیوم در این شهر قرار دارد. به علت وجود این چنین صنایعی در شهر ، اراک یکی از آلوده ترین شهرهای کشور است.

جاذبه های گردشگری اراک

شهر زیرزمینی ذلف آباد ، بنای تاریخی حمام چهار فصل ، آتشکده برزوی راهگرد ، امام زاده ابراهیم ، مجموعه تاریخی بازار اراک و مرقد شاهزاده محمد عابد از جمله دیدنی های اراک به شمار می آیند.

خرید خانه و آپارتمان در اراک

محله ، نوع مکان ، سال ساخت و امکانات آپارتمان تاثیر زیادی بر قیمت آن دارند. اراک هم از این قاعده مستثنا نبوده و مسکن در محله هایی همچون ملک ، خرم ، عباس آباد و راه آهن از قیمت بالایی برخوردار است. این محله ها از مناطق مرفه نشین اراک به حساب می آیند و مراکز خرید متعدد و شیکی در آن ها وجود دارد. لازم به ذکر است که با نام گذاری جدید خیابان ها ، محله ملک به شهید رجایی و عباس آباد به شهید بهشتی تغییر نام پیدا کرده است.

محله های ارزان قیمت اراک برای خرید خانه

محله های امام خمینی ، کوی علی بن ابی طالب و کشتارگاه از محله های قدیمی اراک هستند که قیمت مسکن در این نقاط پایین تر از سایر محله ها است.

جالب است بدانید که تقریبا شرایط طبیعی زندگی در پایین شهر اراک از بالا شهر بهتر بوده و برای نمونه می توان به آلودگی هوای کمتر و کیفیت بیشتر آب آشامیدنی این مناطق اشاره کرد. همچنین ترافیک زیاد در نقاط بالا شهر مردم را به خرید خانه در محلات پایین شهر اراک ترغیب می کند.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره اراک و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

از بهترین محله های اراک برای سکونت چه می دانید؟