خرید کارگاه در ساری

✅فروش پرورش ماهی ✅قیمت مناسب ✅با۴۰۰۰مترزمین ✅سندشش دانگ ✅دوبر ✅جاده ساری به قائمشهر ✅قیمت ۵.۸۰۰ ☎️شماره تماس

فروش کارخانه آجر ماشینی و سفال در تنگ لته / شرکت تعاونی تولیدی آجر ماشینی 162 ساری / دارای پروانه بهره برداری از سازمان صنعت ، معدن ، تجارت دار...

کارگاه صنعتی ( کارگاه ذغال ) 2500 متر زمین کارخانه ذغال موجود در حال فعالیت ، مناسب برای کارگاه و کارخانه جات تولیدی ، دارای آب ، برق و گاز و پروان...

کارگاه 850 متری در ساری ساری

4 ماه قبل
مازندران ساری ابتدا ۲۲ بهمن طبقه همکف

‍‍ ‍‍ ✅ #فروش. 🏢نوع ملک :#سوله تجاری. 📬آدرس : ساری میدان امام ابتدا بیست دو بهمن. 🏢متراژ : ۸۵۰ مترمربع. 🕍بنا: کاملا تجاری. 📌ط...

کارگاه صنعتی ( کارگاه ذغال ) با 2500 متر زمین در تنگ لته دارای پروانه کسب آب و برق و گاز دارای خانه مسکونی

ساری نام مرکز استان مازندران است که یکی از شهرهای خوش آب و هوا در شمال کشور به حساب می آید. طبق سرشماری سال 1395 حدود سیصد و پنجاه هزار نفر در شهر ساری ساکن هستند. ساری بافت شهری بسیار سنتی داشته و بازارهای آن بیشتر به تجارت های روستایی علاقه مند اند. صنایع نساجی ، چوب ، اشیای کائوچویی ، چرم سازی و پنبه از صنایع پر رونق ساری به شمار می آیند.

جاذبه های گردشگری ساری

ساری از مهم ترین شهر های گردشگری کشور بوده و به دلیل قرار گرفتن در مجاورت دریا و کوه ، موقعیت جغرافیایی ویژه ای دارد. از مکان های دیدنی ساری می توان به برج ساعت ، بانک ملی ساری ، مسجد جامع شاه عباسی ، برج رسکت ، خانه کلبادی و حمام وزیری اشاره کرد.

قیمت خانه و آپارتمان در ساری

برای بررسی قیمت خانه در ساری ، این شهر به چهار بخش تقسیم شده که شامل غرب ( میدان امام ) ، شرق ( پل تجن بلوار امام رضا (ع) ) ، شمال ( محله ششصد دستگاه ) و جنوب ( بلوار کشاورز) می شود.

محله های : سلمان فارسی ، کوی پیوندی ، خیابان پیروزی ، قرجه ، میدان خزر به سمت فرخ آباد ، محله ششصد دستگاه و فرهنگ از مناطق گران قیمت ساری برای خرید خانه محسوب می شوند. همچنین محله های طبرستان ، خیابان شفا به طرف بلوار فرح آباد و سلمان فارسی از منطقه هایی هستند که ساخت و ساز به روز و جدیدی دارند و به همین سبب خانه های با رنج قیمت بالا در این مناطق وجود دارد.

محله های ارزان قیمت در ساری

از محله های ارزان تر شهر ساری برای خرید خانه می توان به کوی طالقانی ، بلوار کشاورز و دخانیات اشاره کرد. به طور کلی اغلب مناطق ساری از محله های خوب بوده و تنها محله ای که از مناطق ضعیف شهر به حساب می آید راه آهن نام دارد که به محله راه بند نیز معروف است.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره ساری و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

بهترین محله های ساری را می شناسید؟