خرید ویلا در همدان

ویلا 174 متری در خضر همدان

آگهی جدید
کوچه سپهر دو خوابه
بعد سراه مجید اباد بالاتر از موتور فروشیا بحر خیابان دو خوابه / طبقه اول

ملک با ۱۳متر بَر به خیابان اصلی بدون ریخت وریز دارای مغازه ۲۰متری با برق مستقل

فلکه پاسداران خ چمران استخر لاله سه خوابه / طبقه همکف

🏡کد:25055 🔮باغ فروشی:باغ ویلا بلوار ارم 🔮متراژ:۹۰۰ 🔮قیمت هر متر:۲۰میلیون 🔮قیمت کل: ۱۸میلیارد 🔮امکانات و امتیازات:دیوارکشی شده،دارای ویلا(۲۰۰متر س...

🏡کد:25019 🔮باغ فروشی:ویلا عباس اباد(مزایده) 🔮متراژ:۲۹۰ 🔮قیمت هر متر: 🔮قیمت کل: ۱۰میلیارد 🔮امکانات و امتیازات:دیوارکشی،دارای ساختمان ،برق،چاه اب،ا...

ویلا 156 متری در سعیدیه همدان

4 ماه قبل
سعیدیه پایین کوچه معظمی

🔴ویلایی: فروشی سعیدیه کوچه معظمی 🔴متراژ:160متری دو طبقه : طبقه همکف 45 متر به همراه دوپارکینگ مستقل اول 100 متر دوم 110متر 🔴چندخواب: طبقه ه...

همدان که یکی از کلان شهرهای منطقه غربی کشور است، دارای قدمت چند هزارساله بوده و به پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین لقب گرفته است. در گذشته همدان، با نام های هگمتانه به معنی محلی برای اجتماع و بعدها با نام اکباتان نامگذاری شد و به مرور زمان به همدان تغییر نام یافته است. طبق آخرین سرشماری در سال 1395، این شهر جعیتی حدود ششصد هزار نفر دارد.

جاذبه های گردشگری همدان

از جمله جاذبه های گردشگری همدان می توان به آرامگاه بوعلی سینا، تپه هگمتانه، کتیبه های گنجنامه ، گنبد علویان و آرامگاه باباطاهر اشاره کرد.

بیمارستان های مهم همدان

  • بیمارستان اکباتان واقع در خیابان طالقانی
  • بیمارستان امام خمینی در خیابان میرزاده عشقی
  • بیمارستان بوعلی در خیابان مهدیه
  • بیمارستان مباشر در خیابان مهدیه
  • و مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی ، ابتدای بلوار ارم از جمله مراکز درمانی مهم در شهر همدان هستند.

مراکز خرید مهم همدان

از مراکز خرید مهم همدان می توان به مرکز خرید مهستان، برج سعیدیه، مرکز تجاری شهرآرا و برج آریان اشاره کرد.

قیمت خانه و آپارتمان در همدان

همدان از گران ترین مناطق شهری در ایران محسوب شده و دارای چهار منطقه است. مناطق یک و دو از گران قیمت ترین مناطق به حساب می آیند که در کوهپایه کوهستان الوند واقع شده اند . پردیس، استادان و سعیدیه از جمله محله های قیمت بالا و لوکس همدان هستند.

مناطق سه و چهار شامل نقاط مرکزی و حاشیه های شهر می شوند. شهرک فرهنگیان، بلوار کشاورز و بابا طاهر از مناطق متوسط همدان بوده و از محله های ارزان تر همدان می توان به شهرک شهید مدنی ، خضر و حصار امام خمینی اشاره کرد.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره همدان و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

آیا بهترین محله های همدان برای زندگی را می‌شناسید؟