خرید ویلا در مشهد

فوری
ابرده علیا رودخانه حاشیه دو خوابه

ملک فوق دارای چشم انداز در محیط جنگلی

ویلا 2100 متری در شاندیز مشهد

آگهی جدید

فروش ویلای لاکچری در شاندیز 🔺️ ۲۱۰۰ متر زمین 🔺️ ۹۳۰ متر بنای مسقف 🔺️۱۳۰ متر تراس 🔺️سند ملکی 🔺️پایانکار مسکونی

شاهنامه 76

سند شش دانگ با کاربری مسکونی امتیازات کامل آب شرب برق سه فاز و گاز سیستم قطره ای حدود 100 درخت بیشتر 9 و 10 سال

خیابان شهدای فاطمیون،فاطمیون 17/4 سه خوابه / طبقه اول

عمارت در حال ساخت 5000هزار متر 900 متر بنا 70 درصد پیشرفت کار سند ملکی شش دانگ قیمت تماس

مجموعه ابی متریال روز آلاچیق داخل مجتمع قیمت تماس

استخر بیرون آلاچیق داخل مجتمع تا در باغ آسفالت قیمت تماس

شاهنامه 14 کاشی فیروزه انتهای بهارستان دو خوابه

داخل مجتمع گرمایش از کف استخر داخل موتور خانه 2خواب یک خواب مستر قیمت تماس

1280 متر 420بنا دوبلکس آیفون تصویری درب برقی سیستم تحت فشار آب 2ساعت آب ملکی سند دار دوربین مدار بسته دو عدد دزگیر دو عدد مودم دو عدد اسپیلت سرد...

شاهنامه 18 دو خوابه

بسیار شیک 2خواب یک خواب مستر درخت های ۱۰ ساله برق 3فاز آب مدار تا جاده اصلی 500 متر استخر آلاچیق

داخل مجتمع استخر داخل متریال روز تحویل یک ماهه قیمت تماس

استخر داخل بیرون داخل مجتمع قیمت تماس

شاهنامه68 دو خوابه
دو خوابه

انتهای خیابان بهارستان کنار کاشی فیروزه کابینت استخر داخل جکوزی استخر بیرون آلاچیق

مختصری از شهر مشهد

شهر مشهد دومین شهر وسیع کشور بعد از شهر تهران است و طبق آخرین سرشماری جمعیتی بیش از 3 میلیون نفر دارد. مشهد در دوره پادشاهی نادرشاه افشار یکبار تجربه پایتخت بودن را داشته است. این شهر دارای جاذبه های گردشگری زیادی مانند پارک جنگلی وکیل اباد، آرامگاه نادرشاه افشار، آرامگاه خواجه ربیع، گنبد هارونیه و آرامگاه فردوسی است که هر کدام به تنهایی سهم زیادی در صنعت گردشگری شهر مشهد دارند. سوغاتی های معروف شهر مقدس مشهد را هم تقریبا همه می شناسند از زعفران، زرشک خوش طعم ، سنگ های قیمتی مانند فیروزه گرفته تا چرم با کیفیت آن.

گرانترین محله های مشهد برای خرید خانه

معمولا منطقه یک هر شهر نشان از برتری و درجه یک بودن آن منطقه دارد . اما جالب است بدانید دو منطقه ی 1 و 9 مشهد جزء بهترین مناطق مشهد هستند که وجود خانه و آپارتمان های لوکس در این مناطق سبب شده تفاوت زیادی از نظر سطح فرهنگی، مالی و...بین ساکنین این مناطق با سایر مناطق مشهد به وجود بیاید. از جمله محله های منطقه یک مشهد می توان به بلوار ملک آباد، خیابان احمدآباد، بلوار سجاد ، خیابان کوهسنگی و بلوار فردوسی اشاره کرد. بافت منطقه 9 مشهد نیز بدلیل وجود برج های زیبا و متعددی مانند برج باران بسیار مدرن و خاص است که خود عاملی بر ارزشمندی این منطقه شده است. در مجموع رنج قیمت خانه درمنطقه یک مشهد نسبت به منطقه 9 بسیار بالاتر است اما هر دو منطقه جزء مناطق اعیان نشین مشهد به حساب می آیند.

آپارتمان های ارزان قیمت مشهد

برای خرید خانه ارزان در مشهد باید به مناطق جنوب و جنوب شرقی مشهد سری بزنید و در بین محله های بلوار حر، بلوار طبرسی، پنج تن، منطقه سیدی، خواجه ربیع، جاده قدیم قوچان و خلج برای خرید خانه رجوع کنید . قیمت خانه و ملک در این مناطق نسبت به سایر مناطق مشهد ارزان تر است اما لازم است بدانید که بدلیل نبود کنترل و رسیدگی مناسب ، بافت خانه در این مناطق ممکن است ظاهرا نوساز به نظر برسد اما بخشی از این ساختمان ها استاندارد ساخت و ساز را به درستی رعایت نکرده اند و باید دقت کافی خود را هنگام اجاره یا خرید خانه بکار گیرید و هوشیارانه صاحبخانه شوید.


درباره ی بهترین محله های مشهد بخوانید