خرید مغازه در صادقیه تهران

مغازه 30 متری در صادقیه تهران

3 ماه قبل

#صادقیه 30متر مغازه/پاساژ یاران/صادقیه(بورس موبایل) متراژ۳۰...

مغازه 30 متری در صادقیه تهران

3 ماه قبل
سازمان آب

کد :324 30متر +25 متر انباری تجاری بر اصلی سازمان آب ارتفاع : 4 بر : 5 ملکیت + سرقفلی

مغازه 20 متری در صادقیه تهران

3 ماه قبل
فلکه اول صادقیه تهران-فلکه صادقیه-پاساژ گلدیس

یک باب مغازه به متراژ 19/60 (19 متر و 60 سانتیمتر) واقع در پاساژ گلدیس تهران - فلکه صادقیه طبقه +1 همکف قیمت : 3/800 💵 سه میلیارد و هشتصد میلیون...

مغازه 29 متری در صادقیه تهران

4 ماه قبل
اشرفی اصفهانی جلال آل احمد طبقه همکف

#فروش تجاری مرزداران شرقی بزرگراه جلال آل احمد 29 متر فلت طبقه همکف ( طول بر6 متر ارتفاع سقف 3/5 متر ) دارای 11متر بالکن که در قیمت نصف حساب میشود...

مغازه 215 متری در صادقیه تهران

6 ماه قبل
اشرفی اصفهانی طبقه همکف

#فروش تجاری اشرفی اصفهانی 215 متر فلت طبقه همکف ( 190 متر همكف + 50 متر بالكن که در قیمت نصف حساب میشود در کل 215 متر ) دارای طول بر 15 متر و دارای...

خرید ‌خانه و آپارتمان در محله صادقیه تهران

صادقیه از مناطق خوش آب وهوای تهران می باشد که نیمی از آن در منطقه 2 و نیمی از آن در منطقه 5 شهرداری واقع شده است. محله صادقیه از سمت شمال به باغ فیض، از طرف جنوب به میدان آزادی، از شرق به برق آلستوم و از سمت غرب به پل علامه جعفری و شهر زیبا محدود می گردد.

تاریخچه محله صادقیه

صادقیه از دوران حکومت ناصرالدین شاه قاجار تشکیل شد و به مرور با گذشت زمان گسترش پیدا کرد. در زمان پهلوی این به محله آریا شهر مشهور بود و بعد از انقلاب اسلامی ایران، این محله صادقیه نام گرفت.

امکانات موجود در محله صادقیه

1- ادارات زیادی در این محله وجود دارد و همین مسئله باعث شده که کارمندان بسیاری این محله را برای نزدیک بودن به محل کارشان، برای زندگی انتخاب کنند.

2- این محله مجهز به ایستگاه مترو بوده و اهالی صادقیه برای رفت و آمد به سطح شهر با مشکلی رو به رو نیستند. در کنار ایستگاه مترو، ایستگاه تاکسی و اتوبوس قرار گرفته و تقریبا از همه نقاط تهران به این محله تاکسی تردد می‌کند.

3- اتوبوس BRT پایانه آزادی‌- دانشگاه علوم و تحقیقات از این محله عبور می‌کند.

4- مراکز تجاری متعددی در صادقیه وجود دارند و به همین دلیل صادقیه از قطب‌های تجاری تهران به حساب می‌آید. از جمله‌ این مراکز خرید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مرکز خرید گلدیس
  • پاسارگاد
  • تیراژه
  • کوروش

قیمت خرید خانه و آپارتمان در صادقیه

قیمت خرید مسکن در صادقیه تقریبا بالا است. قیمت خرید خانه در این محله به عوامل گوناگونی از جمله متراژ خانه، محل خانه، امکانات آپارتمان و سال ساخت آن بستگی دارد. همانطور که گفته شد قیمت خرید ملک در این محله متوسط رو به بالاست اما باید بدانید که قیمت‌ها در خیابان‌های مختلف صادقیه با هم متفاوت است. پس لازم است پیش از خرید به تمامی خیابان‌های این محله سری بزنید.

یک پیشنهاد خوب: اگر به دنبال خرید خانه در صادقیه تهران هستید به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

 

معرفی محله صادقیه تهران