خرید مغازه در زنجان

فاز4 - خیابان 18 متری

#فروش مغازه گلشهر فاز 4 خیابان 18 متری با مساحت 50 متر مربع کف و دیوارها تا سقف سرامیک بصورت ملکیت و سرقفلی سند آماده و آزاد قیمت : 380 میلیون

بلوار نوری پاساژ اشراق طبقه همکف

#فروش_واحدتجاری 72متری طبقه:همکف آدرس : پاساژاشراق قیمت: 1295میلیون سند: آزاد تحویل: فوری مشاور نصیری09124412914

خیابان امام ورودی اصلی بازار سنتی سومین مغازه

کد آگهی: ۱۵۳۶ ---------------------- آگهی فروش #مغازه تجاری ? مشخصات : مغازه تجاری جنوبی دارای قرارداد اوقافی جنوبی لوکس #قطعه: _ #موقعیت...

شهید رجایی شرقی، بالاتر از بانک سپه

?فروش مغازه ❇️آدرس:بالاترازبانک سپه, ابتدای خیابان شهیدرجایی شرقی ❇️مساحت:۳×۶=۱۸مترمربع ❇️مدارک:قرارداد اوقاف ❇️دارای بالکن ❇️دارای امتیازات...

زنجان سعدی وسط / کوچه آزاد / جنب داروخانه طبقه همکف

یک باب مغازه دودهنه / 87 متر / با 40 متر بالکن / و یک واحد زیرزمین مستقل75 متری / دو قواره با خیابان اصلی فاصله دارد / موقعیت عالی درست زیر ساختمان پ...

خیابان توحید،مسگرها

آدرس : ابتدای خیابان توحید(مسگرها) ✅مساحت 24متر ✅3دانگ ملکیت/6دانگ سرقفلی/3دانگ مجهول ⬅️قیمت 110/000/000تومان➡️

خیابان توحید

آدرس : ابتدای خیابان توحید(مسگرها) ✅مساحت 24متر/دونبش ✅3دانگ ملکیت/6دانگ سرقفلی/3دانگ مجهول ⬅️قیمت 750/000/000تومان➡️

خیابان توحید

آدرس : خیابان توحید/موقعیت عالی ✅مساحت 500متر/سند تجاری ✅دوکله دارای 3 باب مغازه ⬅️قیمت 3/750/000/000➡️

خیابان توحید

آدرس : خیابان توحید/موقعیت عالی ✅مساحت 500متر/سند تجاری ✅دوکله دارای 3 باب مغازه ⬅️قیمت 3/750/000/000➡️

خیابان توحید

آدرس : خیابان توحید ✅مساحت 15متر/باموقعیت عالی ✅دارای بالکن/اب برق گاز/ ⬅️قیمت 350/000/000تومان➡️

خیابان مطهری شمالی

ابعاد7*4/30 دارای سند ثبتی 6دانگ

زنجان یا زنگان بیستمین شهر ایران از لحاظ جمعیت در کشور است. این شهر طبق آخرین سرشماری در سال 1395 دارای جمعیتی در حدود 470 هزار نفر می باشد. صنعت چاقوسازی در این شهر فعال بوده و چاقوی زنجان در سطح کشور بسیار معروف است. پس از حمله مغول در سال 428 هجری ، زنجان تخریب شد و این تخریب در حدی بود که شهر مدتی متروکه شد. این شهر از جمله شهرهای تاریخی و فرهنگی در کشور بوده که در ادامه به جاذبه های گردشگری زنجان اشاره می کنیم.

جاذبه های گردشگری شهر زنجان

گنبد سلطانیه ، قلعه بهستان ، خانه ذوالفقاری ، دودکش جن ، آبشار شار شار ، بازار سنتی زنجان ، معبد داش کسن و بنای رخت شوی خانه از نقاط دیدنی زنجان هستند.

خرید خانه و آپارتمان در زنجان

زنجان از شهرهای کوچک کشور بوده و خانه های با متراژ کم در این شهر به ندرت پیدا می شوند. برای مثال در کلان شهر تهران خانه های 40 متری می توان به راحتی پیدا کرد اما یافتن خانه ای با همین متراژ در زنجان تقریبا غیرممکن خواهد بود.

محله های لوکس و گران قیمت زنجان در شمال شهر واقع شده اند که از میان این محله های لاکچری می توان به کارمندان ، انصاریان ، نگین زنجان و شهریار اشاره کرد. قیمت خانه در این مناطق بالا بوده اما در عوض خانه های لوکس و زیبایی را در اختیار افراد قرار می دهد.

از محله های متوسط که در مرکز شهر واقع شده اند و قیمت مناسب تری دارند می توان خیابان سعدی ، وحیدیه ، صفا ، اعتمادیه ، صیادشیرازی و میرداماد را نام برد.

محله های ارزان قیمت زنجان برای خرید خانه

محله های پونک ، گل شهر ، مهر آرا و هفده شهریور از محله های ارزان قیمت زنجان بوده که در جنوب شهر واقع شده اند و لازم به ذکر است که خانه ها در این مناطق کیفیت بالایی ندارند.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره زنجان و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

چطور بهترین محله های زنجان را انتخاب کنیم؟