خرید زمین مسکونی در ساری

فروش #زمین۷۰۰ متر در #شکتا با بر ۱۴ متر اب برق گاز نزدیک زمین بالای تپه شکتا قیمت:۴۲۰میلیون #کدملک۹۱۷۲

هولار

فروش #زمین 450متر در #هولار داخل بافت انشعابات کنارزمین ویو عالی #قیمت:متری۵۵۰هزار تومان قیمت کل:۲۵۰میلیون #کدملک۹۱۳۶

فروش 🛑فوری #زمین ۲۲۰متر درابتدای #جاده_دریا(کوچه معاینه فنی) بابر۱۲متر ۵۰مترداخل کوچه جای دنج وداخل بافت وقابل ساخت #قیمت:متری ۳میلیون

فروش #زمین در خ #شفا_احسان ۱۵۰ متر ۱۰ متر بر دارد #قیمت:متری ۵/۲۰۰

فروش #زمین ۱۱۶متری در خ #دانش۲۱ با بر۳متر مناسب برای سرمایه گذاری کوچه ۱۲متریسند تک یرگ #قیمت:۳۷۰میلیون #کدملک۹۱۷۸

فروش #زمین_ویلایی ۲۴۸متری #جاده_دریا (فرح اباد کوچه قصر عمارت) در حال حاضر به صورت کمیسیون ماده صد قابل ساخت بوده اطراف ساخت و ساز شده اند قیم...

فروش #زمین ۴۰۰متری در #جنگل_شهید_زارع که ۴طرف کوچه بوده داخل بافت طبق استعلام از دهیاری #قیمت: ۲۹۰میلیون

فروش #زمین ۷۰۰متری دونبش خارج بافت با فاصله ۵۰متری از بافت روستا #جاده_دریا_اکند (کوچه احمدی) #قیمت:۲۸۰میلیون

#فروش_زمین #میدان_امام_روبروی گارد جنگل بالاملیک اولین کوچه دست راست بعد ریل بعد زمین شالیزاری پلاک اول دور فنس زده فاصله تا خیابان 2دقیقه به...

فروش #زمین در #جاده_پلاژ(کوچه بنفشه) داخل بافت ۱۴۲متر #قیمت:۲۶۰میلیون

فروش #زمین در #جاده_پلاژ روبروی پلاژ قوه قضاییه کوچه نارنجستان ۱۵۵متر غیر بافت #قیمت:۲۰۰میلیون

فروش #فوری #زمین ۱۱۵متری در خ #شفا_محمودیان(براصلی) با ۱۱متر بر موقعیت مکانی عالی متری۳/۵۰۰ #قیمت:۴۰۲میلیون امضا(مقطوع)

فروش #زمین در روستای #شکتا جای دنج و ارام ۲۷۰ متر ۱۲ متر بر قابلیت ساخت دارد اب و برق و گاز کنار زمین متری :۱/۵۰۰ #کدملک۹۱۶۱

فروش ۷۰۰ متر #زمین دارای دو واحد خانه کلنگی در #جاده_دریا(مظلومی) داخل بافت #قیمت: متری۲میلیون #کدملک۹۱۵۹

فروش زمین ۲۲۰متری در #جاده_پلاژ کوچه گل سرخ(قبل از پلاژ بیمه) ۱۲متر بر داخل بافت #قیمت:متری۳/۳۰۰ #کدملک۹۱۶۶

ساری نام مرکز استان مازندران است که یکی از شهرهای خوش آب و هوا در شمال کشور به حساب می آید. طبق سرشماری سال 1395 حدود سیصد و پنجاه هزار نفر در شهر ساری ساکن هستند. ساری بافت شهری بسیار سنتی داشته و بازارهای آن بیشتر به تجارت های روستایی علاقه مند اند. صنایع نساجی ، چوب ، اشیای کائوچویی ، چرم سازی و پنبه از صنایع پر رونق ساری به شمار می آیند.

جاذبه های گردشگری ساری

ساری از مهم ترین شهر های گردشگری کشور بوده و به دلیل قرار گرفتن در مجاورت دریا و کوه ، موقعیت جغرافیایی ویژه ای دارد. از مکان های دیدنی ساری می توان به برج ساعت ، بانک ملی ساری ، مسجد جامع شاه عباسی ، برج رسکت ، خانه کلبادی و حمام وزیری اشاره کرد.

قیمت خانه و آپارتمان در ساری

برای بررسی قیمت خانه در ساری ، این شهر به چهار بخش تقسیم شده که شامل غرب ( میدان امام ) ، شرق ( پل تجن بلوار امام رضا (ع) ) ، شمال ( محله ششصد دستگاه ) و جنوب ( بلوار کشاورز) می شود.

محله های : سلمان فارسی ، کوی پیوندی ، خیابان پیروزی ، قرجه ، میدان خزر به سمت فرخ آباد ، محله ششصد دستگاه و فرهنگ از مناطق گران قیمت ساری برای خرید خانه محسوب می شوند. همچنین محله های طبرستان ، خیابان شفا به طرف بلوار فرح آباد و سلمان فارسی از منطقه هایی هستند که ساخت و ساز به روز و جدیدی دارند و به همین سبب خانه های با رنج قیمت بالا در این مناطق وجود دارد.

محله های ارزان قیمت در ساری

از محله های ارزان تر شهر ساری برای خرید خانه می توان به کوی طالقانی ، بلوار کشاورز و دخانیات اشاره کرد. به طور کلی اغلب مناطق ساری از محله های خوب بوده و تنها محله ای که از مناطق ضعیف شهر به حساب می آید راه آهن نام دارد که به محله راه بند نیز معروف است.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره ساری و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

بهترین محله های ساری را می شناسید؟