خرید زمین مسکونی در تبریز

متخصصین 4

قطعه ۲۷۸ متخصصین۴ سند شش دانگ ۳۵۵ متر قیمت ۲۸۰ میلیون

تعاونی یک

قطعه زمین در تعاونی یک کد ۴۴ بر خیابان ۲۰ متری به مساحت ۲۳۲ مترمربع به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان

متخصصین

قطعه زمین‌در متخصصین یک کد ۱۹۴ به مساحت ۲۲۲ متر مربع قیمت ۲۰۰ میلیون تومان

متخصصین

قطعه زمین در متخصصین یک کد۱۵۶ به مساحت ۲۵۸ متر جنوبی قیمت ۲۰۰ میلیون تومان

متخصصین 4

قطعه زمین در متخصصین ۴ کد ۲۲۳ دارای سند ۶ دانگ به مساحت ۴۰۰ متر مربع قیمت ۴۶۰‌میلیون تومان

قطعه زمین در فاز ۳ کد ۱۳۱۳MD۲۶ به مساحت ۳۰۰ متر مربع قیمت ۱۹۰ میلیون تومان

قطعه زمین در فاز ۳ کد ۱۳۱۳MD۲۷ به مساحت ۳۰۰ متر مربع قیمت ۱۹۰ میلیون تومان

قطعه زمین در فاز ۳ کد ۱۳۱۳MD۴۲ به مساحت ۳۰۰ متر مربع قیمت ۱۹۰ میلیون تومان

قطعه تجاری مسکونی در فاز ۳ کد ۱۳۱۲NB۸ مساحت ۴۰۰ متر مربع قیمت ۶۰۰ میلیون تومان

شیت c

قطعه زمین در شیت ۲ متخصصین ۵ کد ۱۷۵ بر خیابان به مساحت ۲۰۶ متر دارای نقشه ، آزمایش خاک و چاه و ... قیمت ۲۵۰‌میلیون تومان

شیت c

قطعه زمین ۱۲۳۲R۲۵۲ در شیت ۲متخصصین ۵ دو نبش جنوبی ۳۰۰ متر مربع به قیمت ۲۸۰ میلیون تومان

زمین ویلایی حصار شده در اول بارانلو ٧٠٠مترو ٨٠٠ متر قیمت ١٠٠ میلیون سند شش دانگ

جنب پاساژآذر مبنا

فروش زمین آپارتمانی و ویلایی جنب پاساژآذر مبنا با فاصله دو قطعه از اتوبان تبریز سهندو پاساژ به متراژ288متر با بر12متر شمالی مناسب برای سرمایه گذار...

خیابان فارابی

#فروش_زمین_مسکونی 🌷🌷🌷🌷 🌺قابل توجه انبوه سازان🌺 - فروش زمین مسکونی -متراژ 3775 متر -دوکله واز هر دو طرف۱۳متری -دارای نقشه پروانه در د...

فروش زمین مسکونی -متراژ 3775 متر -دوکله واز هر دو طرف۱۳متری -دارای نقشه پروانه در دو برج - 120واحد مسکونی -متراژ واحدها از ۸۵ متر الی ۱۱۰متر...

تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی بوده و بزرگترین قطب صنعتی آذربایجان است. تبریز لقب های زیادی دارد که از میان آن ها می توان به امن ترین شهر ایران ، مهد سرمایه گذاری ایران ، شهر بدون گدا و شهر اولین ها اشاره کرد. تبریز در زمان های قدیم پایتخت حکومت های مختلفی بوده و یکی از طولانی مدت ترین پایتخت های ایران به حساب می آید. شهر تبریز جمعیتی در حدود یک میلیون و پانصد هزار نفر دارد.

جاذبه های گردشگری تبریز

از بناهای تاریخی تبریز می توان به مسجد کبود و ارگ تبریز اشاره کرد. بازار تبریز از دیگر اماکن تاریخی این شهر بوده که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. قبرستان پینه شلوار ، جنگل ارسباران ، خانه علی مسیو ، خانه مشروطه و کلیسای کاتولیک ها از دیگر جاذبه های گردشگری تبریز هستند.

قیمت خانه و آپارتمان در تبریز

با بررسی کوتاهی در مورد قیمت خانه در تبریز می توان به این نتیجه رسید که قیمت املاک در این شهر بسیار بالا بوده و قیمت ها با تهران برابری می کنند.

محله های زعفرانیه ، ولیعصر و ائل گلی از مناطق گران قیمت تبریز بوده و خانه های بسیار لوکس و میلیاردی در این نقاط دیده می شود. این محلات از محله های اصیل تبریز هستند و خانه ها متراژ بالایی دارند. محله ولیعصر بسیار وسیع است و به سه بخش شمالی ، مرکزی و جنوبی تقسیم می شود.

محله های متوسط تبریز برای خرید خانه

از مناطق خوب با قیمت متوسط در شهر تبریز می توان به خیابان های یاخچیان ، منظریه ، همافر ، فروغی و راضی اشاره کرد. همچنین مرزداران از محله های خوب با قیمت متوسط در این شهر بوده که به گفته خود تبریزی ها منطقه ای تازه تاسیس و خوب برای زندگی است.

محله های ارزان قیمت تبریز برای خرید خانه

اگر برای خرید خانه مبلغ کمی دارید محلات ارزان تر تبریز به شما توصیه می شود. از محله های ارزان این شهر می توان بهار ، سهند ، باغ میثم ، حافظ ، استاد جعفری و اندیشه را نام برد.

ویک پیشنهاد خوب! برای اطلاع بیشتر در مورد تبریز و محله های آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

آشنایی با محله های خوب تبریز برای خرید خانه