خرید زمین مسکونی در اراک

زمین 200متری با جواز 4طبقه 118متری هپکو

فروش زمین 2500متری گلشن آباد قیمت 1/125/000/000

کد ۸۴۳ خیابان نیسانیان کد ۸۴۳ ۲ کله بر ۱۵۰۰ متر زمین دارای ۲ سند ۶ دانگ و ازاد قیمت متری ۳۰ میلیون مسکونی تجاری

#اراک_مولوی غربی کد_فایل_1978 تاریخ:1399/11/25 #فروش_زمین متراژ زمین 360 عرض گذر 10 عرض ملک 12 وضعیت ملک : سند دارد,شخصی نوع زمین : مسکونی...

سمت باغ نو

زمین نظم اباد ۴۰ متر به طرح سمت باغ نو ۳۵۰ متر زمین نسق دار ۵۰ مترش حساب نمیشه بابت عقب نشینی متری۲۵۰۰ بیا تو طرح که امسال صددرصد میاد متری ۶ تا ۷...

بلوار معلم

جهت فروش یا مجتمع سازی ابعاد زمین سند دار 15در33متر قیمت کارشناسی منطقه

کمربندی گاو خانه

#اراک_کمربندی گاو خانه کد_فایل_1928 تاریخ 1399/11/7 #فروش_زمین متراژ زمین 161 عرض گذر 12 عرض ملک 7 وضعیت ملک : قولنامه ای,قابل معاوضه نوع...

جنب مزرعه شایگان

زمین مسکونی 490مترزمین مانده 340متر 6وپیلوت 13متر بر خیابان محسنی

#اراک_میدان شورا کد_فایل_1886 تاریخ:1399/10/23 #فروش_زمین متراژ زمین 190 عرض گذر 4 عرض ملک 17 وضعیت ملک : سند دارد,شخصی,قابل معاوضه می باشد...

اراک یکی از قطب های صنعتی ایران بوده و در این زمینه رتبه چهارم کشوری و همچنین از نظر وجود صنایع مادر دومین رتبه را در کشور کسب کرده است. اراک از کلان شهرهای ایران محسوب می شود و طبق سرشماری در حدود 600 هزار نفر جمعیت دارد. بزرگترین کارخانه ساخت دکل انتقال نیرو در خاورمیانه در شهر اراک قرار داشته و علاوه بر این بزرگترین معدن سدیم سولفات  و کارخانه تولید آلومینیوم در این شهر قرار دارد. به علت وجود این چنین صنایعی در شهر ، اراک یکی از آلوده ترین شهرهای کشور است.

جاذبه های گردشگری اراک

شهر زیرزمینی ذلف آباد ، بنای تاریخی حمام چهار فصل ، آتشکده برزوی راهگرد ، امام زاده ابراهیم ، مجموعه تاریخی بازار اراک و مرقد شاهزاده محمد عابد از جمله دیدنی های اراک به شمار می آیند.

خرید خانه و آپارتمان در اراک

محله ، نوع مکان ، سال ساخت و امکانات آپارتمان تاثیر زیادی بر قیمت آن دارند. اراک هم از این قاعده مستثنا نبوده و مسکن در محله هایی همچون ملک ، خرم ، عباس آباد و راه آهن از قیمت بالایی برخوردار است. این محله ها از مناطق مرفه نشین اراک به حساب می آیند و مراکز خرید متعدد و شیکی در آن ها وجود دارد. لازم به ذکر است که با نام گذاری جدید خیابان ها ، محله ملک به شهید رجایی و عباس آباد به شهید بهشتی تغییر نام پیدا کرده است.

محله های ارزان قیمت اراک برای خرید خانه

محله های امام خمینی ، کوی علی بن ابی طالب و کشتارگاه از محله های قدیمی اراک هستند که قیمت مسکن در این نقاط پایین تر از سایر محله ها است.

جالب است بدانید که تقریبا شرایط طبیعی زندگی در پایین شهر اراک از بالا شهر بهتر بوده و برای نمونه می توان به آلودگی هوای کمتر و کیفیت بیشتر آب آشامیدنی این مناطق اشاره کرد. همچنین ترافیک زیاد در نقاط بالا شهر مردم را به خرید خانه در محلات پایین شهر اراک ترغیب می کند.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره اراک و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

از بهترین محله های اراک برای سکونت چه می دانید؟