خرید دفتر کار در گاندی تهران

گاندی جنوبی طبقه پنجم

خرید خانه و آپارتمان در محله گاندی تهران

محله گاندی یکی از محله‌های قدیمی تهران می‌باشد که در نزدیکی میدان ونک واقع شده است. این محله از شمال به خیابان شریفی، از جنوب به خیابان وزرا، از غرب به خیابون ولیعصر و از شرق به بلوار آفریقا محدود می‌شود. پل اتوبان همت، خیابان گاندی را به دو بخش جنوبی و شمالی تقسیم کرده است. بخش شمالی گاندی در منطقه‌ 3 و بخش جنوبی در منطقه‌ 6 قرار دارد. خیابان گاندی به خاطر مغازه‌های طلافروشی و پارچه‌فروشی‌اش بسیار مشهور است.

محدودیت ترافیکی محله گاندی

محله گاندی با توجه به موقعیت مکانی در محدوده طرح ترافیک قرار ندارد اما در محدوده طرح زوج و فرد قرار دارد.

باید بدانید خیابان گاندی شمالی یعنی از تقاطع بزرگراه همت به سمت شمال در محدوده زوج و فرد قرار نداشته ولی خیابان گاندی جنوبی در محدوده زوج و فرد قرار دارد

دسترسی به مترو

ایستگاه متروی شهید حقانی و ایستگاه متروی همت برای تردد اهالی این محله در سطح شهر در نظر گرفته شده‌اند.

مراکز درمانی محله

  • هتل بیمارستان گاندی واقع در انتهای خیابان گاندی و ابتدای خیابان وزرا جزو بهترین مراکز درمانی ایران و خاورمیانه بوده و انواع خدمات تخصصی پزشکی را به بیماران ارائه می‌دهد.
  • بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی رازی از دیگر مراکز درمانی محله گاندی است که در خیابان گاندی جنوبی و بن بست پالیزوانی واقع شده است.

قیمت خرید خانه در محله گاندی تهران

قرار گرفتن گاندی در قلب مراکز تجاری و اداری، دسترسی به بزرگراه‌های مجاور مثل بزرگراه حقانی، بزرگراه همت و مدرس، دسترسی راحت به شبکه حمل و نقل عمومی، لوکس بودن محله و تردد افراد مرفه در خیابان گاندی از جمله مزایایی است که باعث جذابیت این محله شده اند و افراد زیادی خواهان خرید و اجاره آپارتمان در گاندی هستند. قیمت خرید خانه و آپارتمان در نقط مختلف این محله متفاوت است اما به صورت میانگین می‌توان گفت از متوسط شهری بالاتر است.