خرید دفتر کار در کرج

گلزارشرقی

۸۵ متر ۲خواب نورگیر بر اصلی کرج بر گلزار شرقی اماده برای اداری تجاری ط دوم انباری تراس درب ضد سرقت کابینت ام دی اف نورگیر کم واحد ف...

محمود اباد، نبش یاس 4 طبقه همکف

# فروش، سالن(تجاری) گوهردشت، محمود اباد، نبش یاس 4 ملک جنوبی نما سنگ 2 سال ساخت 3 طبقه طبقه هم کف 0 خواب سر...

بلوار انقلاب طبقه زیر همکف

# فروش، سالن گوهردشت، بلوار انقلاب ملک جنوبی واحد سمت خیابان نما سنگ 24 سال ساخت 2 طبقه طبقه زیر همکف 0 خواب تلفن...

خ رستاخیز طبقه اول

# فروش گوهردشت خ رستاخیز ملک جنوبی واحد سمت خیابان نما سنگ 25 سال ساخت 2 طبقه طبقه اول 1 خواب سرویس ایرانی ک...

بعد از تهران دومین شهر مهاجر پذیر کشور ، کرج مرکز استان البرز است. استان البرز در سال 1388 پس از تصویب در جلسه هیئت دولت و مجلس شورای اسلامی تاسیس و به عنوان سی و یکمین استان ایران شناخته شد. هر ساله هزاران نفر از نقاط مختلف کشور به کرج مهاجرت می کنند و این امر باعث به وجود آمدن فرهنگ های گوناگونی در این شهر شده است. کرج چهارمین شهر پرجمعیت ایران بوده و نزدیک به یک میلیون و پانصد هزار نفر جمعیت دارد.

جاذبه های گردشگری کرج

کاخ شمس که به کاخ مروارید معروف بوده از بناهای به جا مانده از دوران حکومت پهلوی در مهرشهر کرج است. غار یخ مراد ، پیست اسکی دیزین ، آبشار هفت چشمه و روستای شهرستانک از جمله دیدنی های کرج به شمار می آیند.

خرید خانه و آپارتمان در کرج

مهرشهر و عظیمیه از نقاط مرفه نشین کرج هستند و قیمت خانه در این نقاط شهر بسیار بالا است. مهر شهر یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق کرج بوده و این به دلیل وجود باغ های زیاد در این منطقه است. محله مهرشهر کرج دو بلوار مهم به نام های شهرداری و ارم دارد که می توان گفت لوکس ترین و زیباترین خانه های کرج در این منطقه واقع شده اند. محله عظیمیه نیز به واسطه داشتن فضاهای سبز زیاد و نماهای لوکس ساختمان ها ، زیبایی خاص خود را دارد و از مکان های دیدنی عظیمیه می توان به بام کرج و مرکز خرید مهستان اشاره کرد.

محله های ارزان قیمت کرج برای خرید خانه

باغستان غربی ، بنیاد ، شاهین ویلا و شهرک هایی مانند بهارستان و یاس از مناطق حاشیه ای و پایین شهر کرج هستند و قیمت مسکن در این مناطق به نسبت دیگر نقاط شهر کمتر است.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره کرج و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

بهترین محله های کرج برای زندگی کدامند؟

6 مورد از بهترین منطقه های کرج برای سرمایه گذاری ؟