خرید خانه در یوسف آباد تهران

دو خوابه / طبقه دوم

کد 6112# #یوسف_آباد #آپارتمان #فروش مشخصات: ١٠٧ متر دو خواب سرویس فرنگی شش طبقه، چهار واحد طبقه دوم #سن_٣_ساله #مستر #كابینت_هایگلاس...

خرید خانه و آپارتمان در یوسف‌ آباد تهران

یوسف‌آباد نام یکی از محله‌های قدیمی تهران است که در منطقه 6 این شهر قرار دارد. محله یوسف‌آباد از طرف غرب به اتوبان کردستان و محله امیرآباد و از شرق به محله عباس‌آباد و خیابان ولیعصر محدود می‌شود. قیمت خرید خانه در یوسف‌آباد بالاست اما با این وجود طرفداران زیادی دارد.

امکانات یوسف‌آباد

این محله از نظر امکانات در وضعیت خوبی به سر می‌برد چون دسترسی آسانی به اتوبان‌های اصلی شهر دارد. علاوه بر آن اتوبوس‌های خیابان ولیعصر و تاکسی‌های یوسف‌آباد در حال خدمت رسانی به ساکنین هستند و اهالی این محل برای دسترسی به مرکز شهر با مشکلی مواجه نیستند.

متروی مفتح، جهاد و میرزای شیرازی نیز در سهولت رفت و آمد مردم به این محل نقش موثری داشته اند.

مراکز خرید محله یوسف آباد

یوسف‌آباد دارای تعداد زیادی مرکز خرید می‌باشد که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مجتمع تجاری رز
  • پاساژ هنر
  • پاساژ فرهنگ

خرید آپارتمان در یوسف‌ آباد

مسکن در یوسف‌آباد از قیمت بالایی برخوردار است. یوسف‌آباد به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود که قیمت خرید خانه در قسمت‌های شمالی یوسف‌آباد گران‌تر است، هرچه از شمال یوسف‌آباد به سمت جنوب این محله بروید قیمت خرید مسکن کمتر می‌شود. بافت این محله بیشتر از آپارتمان‌های مدرن و نوساز تشکیل شده است اما همانطور که گفته شد این محله یکی از قدیمی‌ترین محله‌های پایتخت است، به همین خاطر همچنان بافت‌ قدیمی و خانه‌های ویلایی متراژ بالا در یوسف‌آباد وجود دارند و در پیدا کردن خانه مورد نظر، دست شما باز خواهد بود.

یک پیشنهاد خوب: اگر به دنبال خرید خانه در یوسف آباد تهران هستید به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

محله یوسف‌آباد تهران ، از قدیمی‌ترین محله‌های منطقه ۶!