خرید املاک در کرمان

دو خوابه / طبقه سوم

آپارتمان 73 متری در کرمان کرمان

آگهی جدید
شهریور دو خوابه / طبقه اول
دو خوابه / طبقه ششم
دو خوابه / طبقه پنجم
دو خوابه / طبقه دوم

لازم به ذکر است این واحد فاقد کابینت میباشد.

آپارتمان 90 متری در کرمان کرمان

آگهی جدید
شهرک ایرانمنش دو خوابه / طبقه سوم

لازم به ذکر است این واحد سند واگذاری میکن شهرسازی میباشد.

آپارتمان 110 متری در کرمان کرمان

آگهی جدید
کمربندی امام دو خوابه / طبقه اول

مبلغ 20 میلیون تومان تخفیف دارد.

دو خوابه / طبقه سوم

آپارتمان 75 متری در کرمان کرمان

آگهی جدید
شهرک ولایت یک خوابه / طبقه سوم

خواهان اپارتمان 2 خوابه میباشند برای مورد خواهان حتما تماس بگیرید. سند دفترچه میباشد

سه خوابه / طبقه چهارم

آپارتمان 100 متری در کرمان کرمان

آگهی جدید
فلسطین دو خوابه / طبقه اول
سه خوابه / طبقه دوم

لازم به ذکر است این ملک در 5 طبقه و هر 5 طبقه موجود برای فروش میباشد به همین متراژ و همین مبلغ لازم به ذکر است این واحد به صورت خام فروخته میشود در...

دو خوابه / طبقه سوم
سه خوابه / طبقه چهارم

خانه 220 متری در هفت باغ کرمان

آگهی جدید

لازم به ذکر است این ملک سند دستی میباشد. در حال ساخت به صورت پیش فروش فروخته میشود. جلوی درب ورودی ویلا آب دائم میباشد. کابینت به سلیقه خریدار میبا...

کرمان شهری تاریخی در جنوب شرقی ایران است. این شهر جاذبه های گردشگری بسیاری را در خود جای داده است. در کرمان جمعیتی حدود 700 هزار نفر ساکن هستند که به دلیل وسعت زیاد، شهر کرمان از کلان شهرهای کشور به حساب می آید. مهم ترین مشکل کرمان مسئله حاشیه نشینی آن است.

جاذبه های گردشگری کرمان

ارگ بمیکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری کرمان بوده که بزرگترین سازه خشتی جهان به حساب می آید و در بم کرمانواقع است. حمام وکیل و میدان گنجعلی خان از دیگر دیدنی های کرمان هستند. همچنین باغ شازده ماهان در حوالی کرمان قرار دارد و یکی از زیباترین باغ های تاریخی مربوط به دوران قاجار است.

قیمت خرید خانه و آپارتمان در کرمان

نکته ای جالب درمورد شهر کرمان وجود دارد و آن هم این است که بالا شهر کرمان در سمت غرب و پایین شهر آن در سمت شرق قرار دارد.

هزار و یک شب نام یک محله بسیار خوش نام در کرمان است که آپارتمان های بسیار لوکس و گران قیمتی برای زندگی دارد. الهیه کرمان با برج های بلند و سر به فلک کشیده خود، از خیابان های اعیان نشین است. همچنین خیابان های شفا و بهمنیار از دیگر محله های مرفه نشین و گران قیمت برای خرید خانه در کرمان هستند.

محله های قیمت مناسب برای خرید آپارتمان در کرمان

اگر به دنبال محله های قیمت مناسب برای خرید آپارتمان در کرمان هستید می توانید به شهرک های فرهنگیان ، ارتش و ایرانمنش که از مناطق قیمت متوسط در کرمان برای خرید خانه هستند، مراجعه کنید. شهرک پانصد دستگاه نیز یکی دیگر از محله های با قیمت متوسط بوده که بافتی قدیمی داشته و چندین سال پیش برای مردم جنگ زده جنوب کشور ساخته شده است. از دیگر محلات قیمت مناسب کرمان می توان به خواجه خضر و رسالت اشاره کرد.

محله خورشید در شرق کرمان قرار دارد و ارزان ترین خانه ها برای خرید ، در این منطقه واقع هستند.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره کرمان و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

بهترین محله های کرمان برای زندگی کدامند؟