خرید املاک در مشهد

بلوار رحمانیه سه خوابه / طبقه دوم
بلوارمجیدیه طبقه پنجم

۱۶۰ متر طبقه پنجم تکواحدی فوق العاده لوکس گرمایش از کف سرامیک سوپر پولیش کابینت چوب گاز توکار فر توکار هود توکار آسانسور ایتالیایی تمام لمسی روف گا...

بلوار اقدسیه سه خوابه / طبقه چهارم
بلوار رحمانیه سه خوابه / طبقه اول
چهار خوابه
بلوارمجیدیه سه خوابه / طبقه پنجم
بلوار الهیه مشهد بلوار اقدسیه ۴۱ دو خوابه / طبقه دوم
بلوار امیریه سه خوابه / طبقه پنجم
بلوار سجادیه چهار خوابه / طبقه پنجم
بلوار امیریه دو خوابه / طبقه اول

۸۵ متر امیریه ۲۰ دو خواب آسانسور ایتالیایی ۱۵ واحدی شیرآلات گلد طبقه اول گرمایش از کف سر دونبش آفتابگیر عالی اوقاف

بلوار اقدسیه حاشیه الهیه دو خوابه / طبقه اول
دو خوابه

دارای کابینت های گلس/ اسپلیت و پکیج/ آنتن مرکزی/ فر تو کار/گاز رومیزی/ هود

بلوارمحمدیه میدان محمدیه ، نگارستان دو خوابه / طبقه پنجم

کابینت های گلس گاز رومیزی هود روف گاردن جزیره

بلوار اقدسیه خوش منظر دو خوابه

روف گاردن گاز رومیزی هود کابینت وکیوم کولر آبی و گازی آنتن مرکزی فر توکار طبقه 1 و 4 با متراژهای 100 به قیمت :1.300.000.000 و متراژ 115 متر ب...

شهرک غرب دو خوابه / طبقه پنجم

فروش آپارتمان 113 متر، مشهد، قاسم آباد، اندیشه 79 1٫500 میلیارد متری 13٫274 میلیون کد آگهی: 1191929

مختصری از شهر مشهد

شهر مشهد دومین شهر وسیع کشور بعد از شهر تهران است و طبق آخرین سرشماری جمعیتی بیش از 3 میلیون نفر دارد. مشهد در دوره پادشاهی نادرشاه افشار یکبار تجربه پایتخت بودن را داشته است. این شهر دارای جاذبه های گردشگری زیادی مانند پارک جنگلی وکیل اباد، آرامگاه نادرشاه افشار، آرامگاه خواجه ربیع، گنبد هارونیه و آرامگاه فردوسی است که هر کدام به تنهایی سهم زیادی در صنعت گردشگری شهر مشهد دارند. سوغاتی های معروف شهر مقدس مشهد را هم تقریبا همه می شناسند از زعفران، زرشک خوش طعم ، سنگ های قیمتی مانند فیروزه گرفته تا چرم با کیفیت آن.

گرانترین محله های مشهد برای خرید خانه

معمولا منطقه یک هر شهر نشان از برتری و درجه یک بودن آن منطقه دارد . اما جالب است بدانید دو منطقه ی 1 و 9 مشهد جزء بهترین مناطق مشهد هستند که وجود خانه و آپارتمان های لوکس در این مناطق سبب شده تفاوت زیادی از نظر سطح فرهنگی، مالی و...بین ساکنین این مناطق با سایر مناطق مشهد به وجود بیاید. از جمله محله های منطقه یک مشهد می توان به بلوار ملک آباد، خیابان احمدآباد، بلوار سجاد ، خیابان کوهسنگی و بلوار فردوسی اشاره کرد. بافت منطقه 9 مشهد نیز بدلیل وجود برج های زیبا و متعددی مانند برج باران بسیار مدرن و خاص است که خود عاملی بر ارزشمندی این منطقه شده است. در مجموع رنج قیمت خانه درمنطقه یک مشهد نسبت به منطقه 9 بسیار بالاتر است اما هر دو منطقه جزء مناطق اعیان نشین مشهد به حساب می آیند.

آپارتمان های ارزان قیمت مشهد

برای خرید خانه ارزان در مشهد باید به مناطق جنوب و جنوب شرقی مشهد سری بزنید و در بین محله های بلوار حر، بلوار طبرسی، پنج تن، منطقه سیدی، خواجه ربیع، جاده قدیم قوچان و خلج برای خرید خانه رجوع کنید . قیمت خانه و ملک در این مناطق نسبت به سایر مناطق مشهد ارزان تر است اما لازم است بدانید که بدلیل نبود کنترل و رسیدگی مناسب ، بافت خانه در این مناطق ممکن است ظاهرا نوساز به نظر برسد اما بخشی از این ساختمان ها استاندارد ساخت و ساز را به درستی رعایت نکرده اند و باید دقت کافی خود را هنگام اجاره یا خرید خانه بکار گیرید و هوشیارانه صاحبخانه شوید.


درباره ی بهترین محله های مشهد بخوانید