خرید املاک در مشهد

فوری
بلوار الهیه سه خوابه / طبقه پنجم

دسترسی راحت به سوپرمارکت ، داروخانه ، درمانگاه ، مراکز درمانی و... یک واحد دیگر طبقه سوم موجود است

فوری
بلوار اقدسیه سه خوابه / طبقه چهارم
فوری
بلوار اقدسیه حاشیه الهیه دو خوابه / طبقه اول
فوری
سه خوابه / طبقه ششم
فوری
بلوارمجیدیه سه خوابه / طبقه ششم

سه نبش ، سه خواب مستر، دو عدد آشپزخانه ، روف گاردن مجلل ، دو ورودی مجزا ، لابی مبله ، لوستر ، دو تراس بزرگ ، نور گیر ، صفر و اماده تحویل ، دو عدد آسان...

فوری
بلوارمحمدیه دو خوابه / طبقه سوم

نقاشی . کابینت چوب . نماسنگ . اماده تحویل

ویژه
بلوارمحمدیه سه خوابه / طبقه سوم
ویژه
بلوار اقدسیه دو خوابه / طبقه دوم
ویژه
دو خوابه
فوری
ابرده علیا رودخانه حاشیه دو خوابه

ملک فوق دارای چشم انداز در محیط جنگلی

فوری
ابرده میلاد ۴ دو خوابه / طبقه دوم
فوری

باغ 242 متری در شاندیز مشهد

2 ماه قبل
شاندیز ابرده علیا گردشگران

دارای ۱۲متر حاشیه سنگ چینی پلکانی انجام دارای چشم انداز ابدی جهت ویلا سازی

فوری

باغ 480 متری در شاندیز مشهد

2 ماه قبل
ابرده علیا گردشگران
فوری
ابرده جاده ییلاقی ابرده زشک

فاصله از حاشیه اصلی یکصد متر مناسب جهت ویلاسازی دارای ۱۳متر حاشیه

بلوار سجاد سه خوابه / طبقه پنجم

▪️قیمت زیر فی منطقه ▪️بهترین لوکیشن ▪️۳ خواب دارای ۲ حمام مستر بزرگ ▪️کلوزت در اتاق مستر ▪️سیستم هوشمند BMS ▪️تراس بزرگ با ویو عالی، بدون مزاحمت...

مختصری از شهر مشهد

شهر مشهد دومین شهر وسیع کشور بعد از شهر تهران است و طبق آخرین سرشماری جمعیتی بیش از 3 میلیون نفر دارد. مشهد در دوره پادشاهی نادرشاه افشار یکبار تجربه پایتخت بودن را داشته است. این شهر دارای جاذبه های گردشگری زیادی مانند پارک جنگلی وکیل اباد، آرامگاه نادرشاه افشار، آرامگاه خواجه ربیع، گنبد هارونیه و آرامگاه فردوسی است که هر کدام به تنهایی سهم زیادی در صنعت گردشگری شهر مشهد دارند. سوغاتی های معروف شهر مقدس مشهد را هم تقریبا همه می شناسند از زعفران، زرشک خوش طعم ، سنگ های قیمتی مانند فیروزه گرفته تا چرم با کیفیت آن.

گرانترین محله های مشهد برای خرید خانه

معمولا منطقه یک هر شهر نشان از برتری و درجه یک بودن آن منطقه دارد . اما جالب است بدانید دو منطقه ی 1 و 9 مشهد جزء بهترین مناطق مشهد هستند که وجود خانه و آپارتمان های لوکس در این مناطق سبب شده تفاوت زیادی از نظر سطح فرهنگی، مالی و...بین ساکنین این مناطق با سایر مناطق مشهد به وجود بیاید. از جمله محله های منطقه یک مشهد می توان به بلوار ملک آباد، خیابان احمدآباد، بلوار سجاد ، خیابان کوهسنگی و بلوار فردوسی اشاره کرد. بافت منطقه 9 مشهد نیز بدلیل وجود برج های زیبا و متعددی مانند برج باران بسیار مدرن و خاص است که خود عاملی بر ارزشمندی این منطقه شده است. در مجموع رنج قیمت خانه درمنطقه یک مشهد نسبت به منطقه 9 بسیار بالاتر است اما هر دو منطقه جزء مناطق اعیان نشین مشهد به حساب می آیند.

آپارتمان های ارزان قیمت مشهد

برای خرید خانه ارزان در مشهد باید به مناطق جنوب و جنوب شرقی مشهد سری بزنید و در بین محله های بلوار حر، بلوار طبرسی، پنج تن، منطقه سیدی، خواجه ربیع، جاده قدیم قوچان و خلج برای خرید خانه رجوع کنید . قیمت خانه و ملک در این مناطق نسبت به سایر مناطق مشهد ارزان تر است اما لازم است بدانید که بدلیل نبود کنترل و رسیدگی مناسب ، بافت خانه در این مناطق ممکن است ظاهرا نوساز به نظر برسد اما بخشی از این ساختمان ها استاندارد ساخت و ساز را به درستی رعایت نکرده اند و باید دقت کافی خود را هنگام اجاره یا خرید خانه بکار گیرید و هوشیارانه صاحبخانه شوید.


درباره ی بهترین محله های مشهد بخوانید