خرید املاک در قزوین

طبقه دوم

پارکینگ مسقف

طبقه چهارم

پارکینگ مسقف

آپارتمان 229 متری در سرتک قزوین

آگهی جدید
طبقه چهارم

نوساز پارکینگ مسقف

سه خوابه

آپارتمان 235 متری در سرتک قزوین

4 هفته قبل
چهار خوابه

فروش واحد 235متری

طبقه سوم

دونبش

طبقه اول

پارکینگ مسقف

آپارتمان 194 متری در سرتک قزوین

آگهی جدید
طبقه سوم

پارکینگ مسقف

آپارتمان 191 متری در سرتک قزوین

4 هفته قبل
طبقه دوم
انتهای خیابان ملک آباد امامزاده علی طبقه چهارم

آپارتمان 250 متری در سرتک قزوین

آگهی جدید
طبقه اول

پارکینگ مسقف نوساز

آپارتمان 193 متری در سرتک قزوین

آگهی جدید
طبقه اول

نوساز پارکینگ مسقف

قزوین-پادگان سه خوابه / طبقه چهارم

0298 پارکینگ دو قطعه

قزوین-ولایت سه خوابه / طبقه سوم

0297 دارای پارکینگ

قزوین پایتخت خوشنویسی ایران است. این شهر آثار تاریخی و دیدنی بسیاری را در خود جای داده که از نظر تعداد اثر تاریخی در ایران رتبه اول و در جهان رتبه سوم را دارد. قزوین در گذشته به علت قرار گرفتن در جاده ابریشم از اهمیت ویژه برخوردار بوده است. امروزه این شهر با داشتن چندین شهرک صنعتی و امکانات مناسب آموزشی نظیر دانشگاه علوم پزشکی قزوین و دانشگاه بین المللی قزوین از موقعیت مناسبی در کشور برخوردار است. طبق سرشماری سال 1396 جمعیتی در حدود 600 هزار نفر در قزوین ساکن هستند.

جاذبه های گردشگری قزوین

قزوین آثار باستانی بسیاری داشته که از میان آن ها می توان به سرای سعدالسلطنه ، مسجد جامع قزوین ، کاخ چهل ستون ، آب انبار سردار ، حمام قجر و میمون قلعه اشاره کرد. همچنین خیابان سپه که اولین خیابان ایران بوده است در این شهر قرار دارد.

خرید خانه و آپارتمان در قزوین

قزوین یکی از شهر های بزرگ ایران بوده که به دلایل گوناگون قیمت خانه در آن بالاست. شهر قزوین از نظر میزان قیمت مسکن به سه منطقه بالا شهر ، مرکزی و پایین شهر تقسیم می شود.

بلوار شهید لشکری ، ملاصدرا ، خیام ، بلوار شمالی ، دانشگاه و بلوار شهید بابایی در بالا شهر قزوین واقع هستند و برای خرید خانه در این مناطق لازم است مبلغ زیادی پرداخت کنید. در میان این محله ها ملاصدرا و دانشگاه برای خرید خانه به نسبت سایر نقاط گران تر بوده و لوکس ترین خانه ها در این مناطق قرار دارند.

خیابان نادری ، پادگان ، بوعلی و نوروزیان در قسمت مرکزی شهر قرار دارند. دسترسی به امکانات شهری در این نقاط از شهر بسیار راحت بوده اما قیمت مسکن تا حدی بالاست.

خرید خانه در قزوین با قیمت مناسب

محله های سپه ، مولوی ، راه آهن ، دروازه رشت، شهرک مینو و پیغمبریه از نقاط پایین شهر قزوین هستند که قیمت مسکن در این محله ها نسبت به سایر نقاط شهر پایین تر است.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره قزوین و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

بهترین محله های قزوین