خرید املاک در ساری

خیابان امیرمازندرانی روبروی بیمارستان امام

توافق استثنایی فروش مجتمع تجاری یک مجتمع تجاری همکف مغازه و بالا 14 واحد تجاری هفتاد و هشتاد متری صفر و خشک ،تامین پارکینگ، آدرس: امیر روبروی بیما...

بلوار معلم , کوی امام هادی دو خوابه / طبقه دوم
اسفیواشی طبقه همکف
دریک
اوجا محله اوجامحله دو خوابه
ویژه
دو خوابه

230متر زمین 130 متر بنا 2 خواب شهرکی بانگهبانی نزدیک به جاده اصلی نگهبانی24ساعته فاصله تا دریا 20دقیقه مدارک کامل

فروش واحد تجاری ۹۱ متری فول امکانات دیزاین شده و شیک متری ۷ میلیون ۱۵ خرداد

خیابان قائم سه خوابه / طبقه چهارم

فروش اپارتمان در قائم ۶ طبقه ۱۲ واحد طبقه ۴ نما ۱۵۲ متر ۳ خواب مستر پارکینگ و اسانسور خشک . نوساز قیمت متری ۵

طبقه سوم

واحد ۲۰۰ متری زیر قیمت ۵ط ۵واحد طبرستان کوچه بن‌بست ط ۵ متری.۶.۳۰۰ ط ۳ متری ۵.۸۰۰ صفر شیک کف لمینت سقف کاذب

سه خوابه / طبقه اول

واحد ۱۴۷ متری ۳ خواب طبقه اول در ۸ طبقه ۱۳ واحد ۲ سال ساخت با امکانات کامل متری ۷ تومان قیمت ۱.۰۲۹ میلیارد

طبقه دوم

آپارتمان ۱۷۵ متری در پیروزی طبقه ۲ نما دو نبش ۱۴ واحدی نورگیر فوق العاده مستر سازنده معتبر متری ۶.۵۰۰ قیمت قابل مذاکره

فروش یک واحد خاص دوبلکس ۲۹۶ متر بنای مفید نهضت

کوی ملل سه خوابه / طبقه اول

۱۴۲ متر آپارتمان نوساز در طبقه یک واقع در کوی ملل دارای ۳ خواب پارکینگ و آسانسور دارد قیمت : متری ۳۸۰۰

خیابان فرهنگ میرزا زمانی سه خوابه

فروش واحد مسكونی ساری فرهنگ میرزازمانی دو پاركینگ ٢٤٠ متر حمام بزرگ سه خواب 🛏🛏🛏 دو خواب مستر دارد حال بزرگ دارد كل ساختمان سنگ قیمت متر...

طبقه سوم

130 متر پیروزی 5 طبقه 10 واحد ۶سال ساخت طبقه سوم باربکیو تراس مستر حمام بزرگ دو محیط پذیرایی پارکینگ اختصاصی(فضا برای 2 ماشین) انباری آسا...

ساری نام مرکز استان مازندران است که یکی از شهرهای خوش آب و هوا در شمال کشور به حساب می آید. طبق سرشماری سال 1395 حدود سیصد و پنجاه هزار نفر در شهر ساری ساکن هستند. ساری بافت شهری بسیار سنتی داشته و بازارهای آن بیشتر به تجارت های روستایی علاقه مند اند. صنایع نساجی ، چوب ، اشیای کائوچویی ، چرم سازی و پنبه از صنایع پر رونق ساری به شمار می آیند.

جاذبه های گردشگری ساری

ساری از مهم ترین شهر های گردشگری کشور بوده و به دلیل قرار گرفتن در مجاورت دریا و کوه ، موقعیت جغرافیایی ویژه ای دارد. از مکان های دیدنی ساری می توان به برج ساعت ، بانک ملی ساری ، مسجد جامع شاه عباسی ، برج رسکت ، خانه کلبادی و حمام وزیری اشاره کرد.

قیمت خانه و آپارتمان در ساری

برای بررسی قیمت خانه در ساری ، این شهر به چهار بخش تقسیم شده که شامل غرب ( میدان امام ) ، شرق ( پل تجن بلوار امام رضا (ع) ) ، شمال ( محله ششصد دستگاه ) و جنوب ( بلوار کشاورز) می شود.

محله های : سلمان فارسی ، کوی پیوندی ، خیابان پیروزی ، قرجه ، میدان خزر به سمت فرخ آباد ، محله ششصد دستگاه و فرهنگ از مناطق گران قیمت ساری برای خرید خانه محسوب می شوند. همچنین محله های طبرستان ، خیابان شفا به طرف بلوار فرح آباد و سلمان فارسی از منطقه هایی هستند که ساخت و ساز به روز و جدیدی دارند و به همین سبب خانه های با رنج قیمت بالا در این مناطق وجود دارد.

محله های ارزان قیمت در ساری

از محله های ارزان تر شهر ساری برای خرید خانه می توان به کوی طالقانی ، بلوار کشاورز و دخانیات اشاره کرد. به طور کلی اغلب مناطق ساری از محله های خوب بوده و تنها محله ای که از مناطق ضعیف شهر به حساب می آید راه آهن نام دارد که به محله راه بند نیز معروف است.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره ساری و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

بهترین محله های ساری را می شناسید؟