خرید آپارتمان در مشهد

بلوار الهیه دو خوابه / طبقه سوم
بلوار الهیه دو خوابه / طبقه اول

فول امکانات یک مورد استثنایی

بلوار الهیه دو خوابه / طبقه پنجم

۶۰۰۰۰۰۰۰بابت سند کسر میشود رادیاتور هنوز نصب نشده نقاشی تکمیل نشده است

بلوار سجادیه سه خوابه / طبقه سوم
بلوار رحمانیه دو خوابه / طبقه چهارم
بلوار اقدسیه دو خوابه / طبقه اول
بلوارمجیدیه طبقه پنجم

۱۶۰ متر طبقه پنجم تکواحدی فوق العاده لوکس گرمایش از کف سرامیک سوپر پولیش کابینت چوب گاز توکار فر توکار هود توکار آسانسور ایتالیایی تمام لمسی روف گا...

بلوار الهیه دو خوابه / طبقه ششم
بلوارمجیدیه سه خوابه / طبقه پنجم
بلوار رحمانیه دو خوابه / طبقه سوم
بلوار الهیه دو خوابه / طبقه اول
بلوارمجیدیه مجیدیه ۳۳ سه خوابه / طبقه پنجم

۵ واحدی روف گاردن شاه نشین سه خواب نورگیر عالی هال و پذیرایی آفتابگیر عالی

بلوار رحمانیه دو خوابه
بلوار امیریه دو خوابه / طبقه دوم
بلوار امیریه امیریه ۲۰ دو خوابه / طبقه اول

کاغذدیواری کمد دیواری آسانسور ایتالیایی

مختصری از شهر مشهد

شهر مشهد دومین شهر وسیع کشور بعد از شهر تهران است و طبق آخرین سرشماری جمعیتی بیش از 3 میلیون نفر دارد. مشهد در دوره پادشاهی نادرشاه افشار یکبار تجربه پایتخت بودن را داشته است. این شهر دارای جاذبه های گردشگری زیادی مانند پارک جنگلی وکیل اباد، آرامگاه نادرشاه افشار، آرامگاه خواجه ربیع، گنبد هارونیه و آرامگاه فردوسی است که هر کدام به تنهایی سهم زیادی در صنعت گردشگری شهر مشهد دارند. سوغاتی های معروف شهر مقدس مشهد را هم تقریبا همه می شناسند از زعفران، زرشک خوش طعم ، سنگ های قیمتی مانند فیروزه گرفته تا چرم با کیفیت آن.

گرانترین محله های مشهد برای خرید خانه

معمولا منطقه یک هر شهر نشان از برتری و درجه یک بودن آن منطقه دارد . اما جالب است بدانید دو منطقه ی 1 و 9 مشهد جزء بهترین مناطق مشهد هستند که وجود خانه و آپارتمان های لوکس در این مناطق سبب شده تفاوت زیادی از نظر سطح فرهنگی، مالی و...بین ساکنین این مناطق با سایر مناطق مشهد به وجود بیاید. از جمله محله های منطقه یک مشهد می توان به بلوار ملک آباد، خیابان احمدآباد، بلوار سجاد ، خیابان کوهسنگی و بلوار فردوسی اشاره کرد. بافت منطقه 9 مشهد نیز بدلیل وجود برج های زیبا و متعددی مانند برج باران بسیار مدرن و خاص است که خود عاملی بر ارزشمندی این منطقه شده است. در مجموع رنج قیمت خانه درمنطقه یک مشهد نسبت به منطقه 9 بسیار بالاتر است اما هر دو منطقه جزء مناطق اعیان نشین مشهد به حساب می آیند.

آپارتمان های ارزان قیمت مشهد

برای خرید خانه ارزان در مشهد باید به مناطق جنوب و جنوب شرقی مشهد سری بزنید و در بین محله های بلوار حر، بلوار طبرسی، پنج تن، منطقه سیدی، خواجه ربیع، جاده قدیم قوچان و خلج برای خرید خانه رجوع کنید . قیمت خانه و ملک در این مناطق نسبت به سایر مناطق مشهد ارزان تر است اما لازم است بدانید که بدلیل نبود کنترل و رسیدگی مناسب ، بافت خانه در این مناطق ممکن است ظاهرا نوساز به نظر برسد اما بخشی از این ساختمان ها استاندارد ساخت و ساز را به درستی رعایت نکرده اند و باید دقت کافی خود را هنگام اجاره یا خرید خانه بکار گیرید و هوشیارانه صاحبخانه شوید.


درباره ی بهترین محله های مشهد بخوانید