خرید آپارتمان در ساری

اکازیون
سه خوابه / طبقه دوم
اکازیون

آپارتمان 140 متری در ساری ساری

آگهی جدید
سه خوابه / طبقه پنجم

آپارتمان 140 متری 3 خواب

اکازیون
کمربندی غربی کوی طبیعت سه خوابه / طبقه اول
اکازیون
بلوار معلم کوی امام هادی دو خوابه / طبقه سوم

۳ طبقه ۵ واحد طبقه سوم خوش نقشه بدون پرتی بدون اسانسور قابلیت دریافت وام اولی دارد

اکازیون
فرح اباد ده خوابه

🕍 فروش یکجای برج مسکونی تجاری استان مازندران فرح آباد ساری. 🚩دارای سند تک برگ ، پروانه ساخت همچنین دارای موافقت اصولی از سازمان جهانگردی و گردشگری...

اکازیون
خیابان ساری کنار دو خوابه / طبقه دوم

فروش آپارتمان ۱۱۰متری در #ساریکنار ۱۰ واحدی طبقه ۲پشت به نما یکسال ساخت ۲خواب کابینت و پکیچ نصب شده پارکینگ و انباری #قیمت:۱/۱۰۰میلیا...

اکازیون
سه خوابه / طبقه سوم

فروش آپارتمان ۱۵۰متری #قرجه_صابونچی ۳خواب ۴طبقه ۸واحد طبقه ۳نما #نوساز کف پارکت،تراس مستر،شیرآلات،پکیج کمد دیواری،هالوژن #قیمت:۱/۹۵۰میلیارد...

اکازیون
سه خوابه / طبقه دوم
اکازیون
طبقه پنجم
چهار خوابه / طبقه چهارم

#فروش_پنت_هاوس_دوبلکس واقع در پیام نور ۴ طبقه ۳ واحد طبقه آخر ۸ سال ساخت شیک ۲۴۰ متری ۴ خواب ۵۰ متر حیاط جلو ۴۰ متر حیاط پشت کف پارک...

خشک آماده تحویل

ویژه
طبیعت سه خوابه / طبقه اول
ویژه
بلوار خزر دو خوابه / طبقه اول
بلوار معلم کوی امام هادی

تحویل برج 12

بلوار معلم کوی امام هادی

تحویل برج 12

ساری نام مرکز استان مازندران است که یکی از شهرهای خوش آب و هوا در شمال کشور به حساب می آید. طبق سرشماری سال 1395 حدود سیصد و پنجاه هزار نفر در شهر ساری ساکن هستند. ساری بافت شهری بسیار سنتی داشته و بازارهای آن بیشتر به تجارت های روستایی علاقه مند اند. صنایع نساجی ، چوب ، اشیای کائوچویی ، چرم سازی و پنبه از صنایع پر رونق ساری به شمار می آیند.

جاذبه های گردشگری ساری

ساری از مهم ترین شهر های گردشگری کشور بوده و به دلیل قرار گرفتن در مجاورت دریا و کوه ، موقعیت جغرافیایی ویژه ای دارد. از مکان های دیدنی ساری می توان به برج ساعت ، بانک ملی ساری ، مسجد جامع شاه عباسی ، برج رسکت ، خانه کلبادی و حمام وزیری اشاره کرد.

قیمت خانه و آپارتمان در ساری

برای بررسی قیمت خانه در ساری ، این شهر به چهار بخش تقسیم شده که شامل غرب ( میدان امام ) ، شرق ( پل تجن بلوار امام رضا (ع) ) ، شمال ( محله ششصد دستگاه ) و جنوب ( بلوار کشاورز) می شود.

محله های : سلمان فارسی ، کوی پیوندی ، خیابان پیروزی ، قرجه ، میدان خزر به سمت فرخ آباد ، محله ششصد دستگاه و فرهنگ از مناطق گران قیمت ساری برای خرید خانه محسوب می شوند. همچنین محله های طبرستان ، خیابان شفا به طرف بلوار فرح آباد و سلمان فارسی از منطقه هایی هستند که ساخت و ساز به روز و جدیدی دارند و به همین سبب خانه های با رنج قیمت بالا در این مناطق وجود دارد.

محله های ارزان قیمت در ساری

از محله های ارزان تر شهر ساری برای خرید خانه می توان به کوی طالقانی ، بلوار کشاورز و دخانیات اشاره کرد. به طور کلی اغلب مناطق ساری از محله های خوب بوده و تنها محله ای که از مناطق ضعیف شهر به حساب می آید راه آهن نام دارد که به محله راه بند نیز معروف است.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره ساری و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

بهترین محله های ساری را می شناسید؟