خرید آپارتمان در زنجان

فوری
مجتمع کیان دو خوابه / طبقه اول
فوری
هفت خوابه

مورد 4طبقه تو خیابان

دو خوابه

آپارتمانهای 65 و55 متری نیک سازاون دو خواب ویک خواب. نوساز با آسانسور وپگیچ با قیمت متری 11 تومان بفروش می رسد

آپارتمان 75 متری در وحیدیه زنجان

آگهی جدید

یک واحد آپارتمان 75 متری در وحیدیه پنت هاس بدون پارگینگ با امکانات فوق العاده بفروش می رسد

آپارتمان 75 متری در پونک زنجان

آگهی جدید
یک خوابه
سه خوابه
یک خوابه

آپارتمان 75 متری در گلشهر زنجان

آگهی جدید
یک خوابه

آپارتمان 75 متری در پونک زنجان

آگهی جدید
یک خوابه

آپارتمان 80 متری در پونک زنجان

آگهی جدید
دو خوابه / طبقه چهارم

آپارتمان 74 متری در پونک زنجان

آگهی جدید
یک خوابه / طبقه دوم

آپارتمان 86 متری در پونک زنجان

آگهی جدید
طبقه اول
دو خوابه
دو خوابه

آپارتمان 74 متری در پونک زنجان

آگهی جدید
دو خوابه

زنجان یا زنگان بیستمین شهر ایران از لحاظ جمعیت در کشور است. این شهر طبق آخرین سرشماری در سال 1395 دارای جمعیتی در حدود 470 هزار نفر می باشد. صنعت چاقوسازی در این شهر فعال بوده و چاقوی زنجان در سطح کشور بسیار معروف است. پس از حمله مغول در سال 428 هجری ، زنجان تخریب شد و این تخریب در حدی بود که شهر مدتی متروکه شد. این شهر از جمله شهرهای تاریخی و فرهنگی در کشور بوده که در ادامه به جاذبه های گردشگری زنجان اشاره می کنیم.

جاذبه های گردشگری شهر زنجان

گنبد سلطانیه ، قلعه بهستان ، خانه ذوالفقاری ، دودکش جن ، آبشار شار شار ، بازار سنتی زنجان ، معبد داش کسن و بنای رخت شوی خانه از نقاط دیدنی زنجان هستند.

خرید خانه و آپارتمان در زنجان

زنجان از شهرهای کوچک کشور بوده و خانه های با متراژ کم در این شهر به ندرت پیدا می شوند. برای مثال در کلان شهر تهران خانه های 40 متری می توان به راحتی پیدا کرد اما یافتن خانه ای با همین متراژ در زنجان تقریبا غیرممکن خواهد بود.

محله های لوکس و گران قیمت زنجان در شمال شهر واقع شده اند که از میان این محله های لاکچری می توان به کارمندان ، انصاریان ، نگین زنجان و شهریار اشاره کرد. قیمت خانه در این مناطق بالا بوده اما در عوض خانه های لوکس و زیبایی را در اختیار افراد قرار می دهد.

از محله های متوسط که در مرکز شهر واقع شده اند و قیمت مناسب تری دارند می توان خیابان سعدی ، وحیدیه ، صفا ، اعتمادیه ، صیادشیرازی و میرداماد را نام برد.

محله های ارزان قیمت زنجان برای خرید خانه

محله های پونک ، گل شهر ، مهر آرا و هفده شهریور از محله های ارزان قیمت زنجان بوده که در جنوب شهر واقع شده اند و لازم به ذکر است که خانه ها در این مناطق کیفیت بالایی ندارند.

یک پیشنهاد خوب! برای اطلاعات بیشتر درباره زنجان و محله های خوب آن برای خرید خانه به لینک زیر از وبلاگ زومیلا مراجعه کنید:

چطور بهترین محله های زنجان را انتخاب کنیم؟