خرید آپارتمان در بجنورد

طبقه دوم

85متری حاشیه نارون طبقه 2 با پکیج و دوجداره و گاز صفحه و آیفون تصویری و ام دی اف تراس بزرگ 10متری فی 500میلیون قابل مذاکره سند 6دانگ ازاد

دو خوابه

90متری 2خواب فروشی 2 طبقه 4 واحد کوچه شهید علوی میدان کارگر فی :720میلیون. آیفون تصویری. کف سرامیک. ام دی اف. دوجداره. انبار تراس پارکینگ

دو خوابه / طبقه دوم
دو خوابه
طبقه چهارم
سه خوابه
دو خوابه / طبقه اول
یک خوابه
سه خوابه / طبقه سوم
دو خوابه / طبقه دوم
طبقه سوم
سه خوابه / طبقه اول

واحد 190متری فروشی فوول متری 10م کلاهدوز

دو خوابه

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی بوده که در کوهپایه رشته کوه آلاداغ واقع شده است. این شهر به زبان پارسی میانه بیژن گرد و در گویش خراسانی بژنرد خوانده می شود. بیژن گرد به معنای ساخته شده توسط بیژن است. این نام بنابر حکایت بیژن و منیژه در شاهنامه فردوسی روی این شهر گذاشته شده است. گفته شده بیژن گرد مکانی بوده که منیژه بیژن را از درون چاه نجات داده و شهری در آن مکان بنا کرده اند. آب و هوای بجنورد معتدل کوهستانی بوده و به همین علت دارای تابستانی معتدل و زمستان هایی سرد می باشد. این شهر طبق آخرین سرشماری دارای 230 هزار نفر جمعیت است.

جاذبه های گردشگری بجنورد

پارک بابا امان ، گردشگاه بش قارداش ، عمارت مفخم ، حسینیه جاجرمی ها و باغ دره از جمله مکان های دیدنی و گردگشری در شهر بجنورد هستند.

قیمت خرید خانه و آپارتمان در بجنورد

قیمت مسکن در شهر بجنورد هم مانند دیگر شهرهای کشور به محله ، سال ساخت ، امکانات و متراژ بستگی دارد. از محله های گران قیمت بجنورد می توان بلوار امام خمینی ، خیابان طالقانی و فردوسی را نام برد. قیمت خانه در این مناطق نسبت به سایر محله ها بالاتر است.

خیابان امام رضا (ع) ، همت و الغدیر از محله های متوسط بجنورد هستند که قیمت های مناسب تری نسبت به محله های ذکر شده در فوق دارند.

برای خرید خانه ارزان قیمت در شهر بجنورد نیز می توانید به شهرک گلستان و خیابان باقرخان سری بزنید.